Kartu su Antanu Mažonu būsimieji floristai mokosi išlaisvinti kūrybiškumą (foto)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre floristo profesiją pasirinkę žmonės įgyja ne tik tvirtus specialybės pagrindus, bet ir lavina kūrybiškumą bei mokosi peržengti ribas. Išlaisvinti fantaziją bei parengti teminius darbus – kompozicijas juos moko Karaliaus Mindaugo PMC profesijos mokytojas ir „Floristai ant ribos“ įkūrėjas Antanas Mažonas.

„Kūrybinis potencialas yra pas visus. Daug kas jį paslėpę po „negaliu“, „nemoku“, „nežinau“. Mano noras, kad žmonės besimokantys floristikos atrastų savo identitetą, žinotų savo stiprybes ir baigę mokslus bei išėję į rinką gebėtų puikiai save realizuoti,“ – sako A. Mažonas ir priduria, jog floristikoje tampa madingas individualumas.

„Floristams tenka kurti atsižvelgiant į žmogaus asmeninius pomėgius ir poreikius. Kartais reikia įgyvendinti pačius netikėčiausius užsakymus. Taigi floristas turi būti viskam pasiruošęs ir gebėti į floristiką pažvelgti žymiai plačiau, atrandant netikėtus sprendimus, formas, spalvas“, – teigia A. Mažonas.

Naujausi būsimųjų floristų darbai parengti pagal ypač originalias temas – nuo sužadėtuvių pagal serialą „Dauntono abatija“ iki vestuvių lėktuvų angare ar draugų pikniko Maroke. Nuo biudžeto ir sąmatos apskaičiavimo iki galutinio kūrybinio rezultato!

  1. 70-mečių dvynių jubiliejus.

2. Vestuvės lėktuvų angare.

3. Sužadėtuvės pagal serialą „Dauntono abatija“.

4. Kalėdos indų restorane.

5. Krikštynų stalo dekoras.

Daugiau nuotraukų – galerijoje.

Dalintis su draugais: