Karjeros mentorystė

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras prisijungė prie karjeros mentorystės platformos idialogue.lt, kuri vienija visą centro bendruomenę: mokinius, mokytojus, kitus darbuotojus, absolventus ir socialinius partnerius. Platforma yra nemokama ir atvira visiems mokiniams.

Platformoje jūs galite rasti mentorių, kuris dalindamasis sukaupta patirtimi, padės susigaudyti dabartinėje karjeros situacijoje, atsakys į kylančius klausimus ir įkvėps veikti siekiant savo karjeros tikslų. Mentorių galite rinktis iš centro bendruomenės narių ir iš kitų ten esančių mentorių.

Kaip veikia platforma?

 1. Pirmiausia reikia užpildyti registracijos formą. Po registracijos pagrindinę reikalingą informaciją rasite pačioje platformoje, taigi pagalba garantuota.
 2. Prisiregistravus galima pradėti rinktis bet kurį iš mentorių.
 3. Pasirinkus mentorių, reikia suformuluoti savo tikslą ir per platformą išsiųsti kvietimą.
 4. Per 48 valandas savo nurodytu el. paštu sulauksi mentoriaus atsakymo. Teigiamo atsakymo atveju bendravimas su vienu mentoriumi trunka iki 3 mėn.
 5. Tam, kad iš bendravimo su mentoriumi, gautumėte, kuo daugiau naudos, rekomenduojame žinoti, ko norite paklausti, ir atsakingai pasiruošti susitikimams.

Kodėl verta prisijungti prie platformos?

 • Turėsite galimybę neformaliai bendrauti su aktyviais ir sėkmingais Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenės nariais.
 • Sužinosite daugiau apie dominančią profesinę sritį ir karjeros galimybes.
 • Gausite vertingų karjeros planavimo ir vystymo patarimų.
 • Mentorius palaikys, kai bus sunku, paskatins, kai trūks motyvacijos, padės, kai susidursite su iššūkiais.
 • Įgysite naujų žinių, gebėjimų ir taip didinsite savo konkurencingumą darbo rinkoje.
 • Greičiau ir produktyviau pasieksite karjeros tikslus.
 • Praplėsite savo profesinių pažinčių ratą.

Daugiau informacijos apie mentorystės platformą rasite čia.