Karaliaus Mindaugo PMC mokinių taryba virtualiai aptarė nuotolinį ugdymą

Karaliaus Mindaugo PMC mokinių taryba aktyviai tęsia darbus nuotoliniu būdu. Balandžio 15 d. vyko visų skyrių atstovų susirikimas per MS Teams programą su pavaduotoju ugdymui Tomu Darbutu. Aptartas nuotolinio mokymo procesas, kylantys iššūkiai, pateikti konstruktyvūs pasiūlymai jo tobulinimui. Mokiniai pasidžiaugė, jog virtualioje erdvėje nepastebi internetinių patyčių, papasakojo, kaip leidžia laiką po pamokų. Štai būsimoji paramedikė Aistė savanoriauja Karštojoje linijoje 1808 ir sako, jog tai puiki profesinė patirtis. Mokinių nuomone, karantino laikas sutelkia, priverčia susidraugauti su technologijomis, skatina susikurti kiek kitokią rutiną.

„Mokinių taryba – tai aukščiausia mokinių savivaldos institucija, atstovaujanti visiems Karaliaus Mindaugo PMC mokiniams. Jaučiame atsakomybę prieš visus mokinius ir siekiame dirbti jų labui. Diskutuojame su administracija ir siekiame, kad nuotolinis mokymas visiems vyktų sklandžiai ir kokybiškai,“ – teigia Mokinių tarybos pirmininkas Justinas Straižys.

„Džiaugiuosi, kad mokiniai aktyvūs virtualioje erdvėje, kelia klausimus, komunikuoja, teikia įvairius pasiūlymus. Mokinių iniciatyvumas nuteikia optimistiškai. Smagiausia, kad jie noriai išbando naujoves, komandinis darbas persikelia į virtualią erdvę, mokomasi atsakingai planuoti dienos rutiną,“ – pastebi Mokinių tarybos veiklos koordinatorė, socialinė pedagogė Nijolė Dinapienė.

Tam, kad mokiniai atrastų kuo daugiau įdomių užsiėmimų karantino laiku, Mokinių taryba savo Instagram paskyroje karališkoji_taryba dalinasi patarimais, rekomendacijomis, įvairaus tipo mokomosiomis pamokomos laisvalaikio paįvairinimui. Mokiniai kviečiami prisijungti ir sekti naujienas.

Dalintis su draugais: