Kalėdinis šou „Karališkieji talentai – žvaigždė sužibo“ subūrė talentingiausius mokinius (foto)

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė linksmai ir džiaugsmingai laukia artėjančių šv. Kalėdų. Šventinę nuotaiką kuria ne tik floristų nuostabiai papuoštos erdvės, bet ir pačių įvairiausių renginių gausa – nuo kalėdinių dirbtuvių, gerumo akcijų iki įspūdingų šou programų. Vienas laukiamiausių metinių renginių bendruomenei – Talentų šou, kurį kasmet organizuoja Karaliaus Mindaugo PMC Sceninės kultūros būrelio mokiniai ir mokytojai. Š.m. gruodžio 18 d. „Karališkieji talentai – žvaigždė sužibo“ renginyje gyvo garso pasirodymais džiugino ir talentus demonstravo drąsiausi ir dainingiausi mokiniai.

Karaliaus Mindaugo PMC besimokančios – Meda Grigaitė, Austėja Krivickaitė, Gabija Mikučionytė dovanojo žiūrovams dainas, o Gabrielė Grigo demonstravo grojimo gitara talentą. Taip pat džiugu, jog prisijungė ir Ugnius Petrovas iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, kuris žiūrovams dovanojo lyrišką baladę.

Jaunųjų talentų pasirodymus vertino komisija: Karaliaus Mindaugo PMC absolventas,  renginių vedėjas ir organizatorius Viktoras Jermolovas, choreografas ir šokio mokytojas Eugenijus Pūkas. Savo simpatijų prizą skyrė ir žiūrovai, kurie balsavo „Sceninė kultūra“ facebook paskyroje už jiems labiausiai patikusį dalyvį. Kol komisija skaičiavo balsus salsos ir indiško šokio ritmais žiūrovus džiugino Karaliaus Mindaugo PMC šokių grupė „Patrakėliai“, dainą dovanojo ir 2017 metų pasaulio neįgaliųjų plaukimo čempionato prizininkas Mindaugas Dvylaitis.

Susumavus komisijos vertinimo balsus išrinkta „Karališkieji talentai – žvaigždė sužibo 2019“ šou nugalėtoja. Ja tapo AUSTĖJA KRIVICKAITĖ. Mergina Karaliaus Mindaugo PMC siekia įgyti kirpėjo profesiją ir dainuoja nuo pat mažų dienų. Austėja didžiuojasi savo muzikantu tėčiu, kuris ją skatina nesustoti tobulėti. „Scenoje esu nuo 4 metų, man patinka dainuoti žmonėms, dovanoti jiems savo išjaustas dainas. Labai smagu, kai mano dainos pasiekia žmonių širdis,“ – džiaugiasi Austėja.

Publikos „Simpatijos“ prizas atiteko sceniškajai ir žaviajai Medai Grigaitei, kuri dovanojo žiūrovams kalėdinę dainą ir puikiai susidorojo su teisėjų duotu iššūkiu.

Dėkojame Karaliaus Mindaugo PMC Sceninės kultūros būrelio šauniam kolektyvui ir būsimiesiems garso bei vaizdo technikos operatoriams už šventę visai bendruomenei. Konfeti, garso ir šviesų šou dovanojo džiaugsmingą artėjančių švenčių nuotaiką.

Dalintis su draugais: