Iveta Juškevičiūtė: masažuotojo profesija – mano pašaukimas

Dar šiais metais Latvijoje vykusiame „Baltijos masažo čempionate 2019“ masažuotojo mokymo programos mokinė Iveta Juškevičiūtė įrodė savo profesionalumą ir tapo geriausia SPA masažo kategorijoje. Atlikusi masažą su karštais ir šaltais akmenimis ji sužavėjo komisijos narius ir užsitikrino, kad eina teisingu profesiniu keliu.

„Baigusi 12 klasių nedvejojau, kuriuo keliu pasukti. Rinkausi masažuotojo profesiją, nes troškau kuo greičiau pradėti dirbti su žmonėmis, jiems padėti. Nors kiti ir stebėjosi, kad renkuosi profesinę mokyklą, tačiau netruko ilgai įrodyti, jog mokslai čia labai rimti ir kokybiški. Iš pradžių labai tikėjau savimi ir norėjau kuo daugiau išmokti,“ – pasakoja šiuo metu jau profesinio mokymo diplomą gavusi Iveta ir priduria, kad svarbiausia šioje profesijoje nuolatinė praktika, geras teorinis pasirengimas bei tobulėjimas.

Abi savo praktikas, kurios privalomos mokslų metu, Iveta atliko Kauno klinikinėje ligoninėje. „Teko įsitikinti, kad atliekant masažus prie įvairių ligų ir susirgimų reikia ypač kruopštaus praktinio, teorinio pasirengimo, atsakingumo ir ryžto. Tai puiki praktika, kuri leidžia pasitikrinti,“ – teigia Iveta. Anot jos, mokytis šios profesijos nėra taip paprasta ir klysta tie, kurie mano, kad lengvai ją įgis. Mokomasi ne tik visos žmogaus anatomijos, įvairių ligų, bet ir ergonomikos bei kitų profesinių subtilybių.

Tiesa, Iveta įvertina ir kažkada lankytų pramoginių šokių naudą. „Atliekant masažus reikia saugoti ir save, tad labai svarbu taisyklinga laikysena ir ergonomika, kad pats masažuotojas sau nepakenktų. Smagu, kad mano puoselėtas hobis šioje profesijoje tik prideda pliusų,“ – džiaugiasi Iveta.

Diplomuota masažuotoja tikisi, kad šios profesijos paklausa ateityje tik dar labiau augs, nes šiuolaikinis gyvenimo tempas, stresas, nuolatiniai pervargimai ypač neigiamai veikia žmonių sveikatą. Masažas – tai vienas iš būdų palaikyti puikią sveikatą, užkirsti kelią ligoms. Be to, Lietuvoje nuolat kuriasi nauji SPA, sveikatingumo centrai, grožio salonai, kuriems reikia šių specialistų.

Linkime Ivetai kuo didžiausios profesinės sėkmės ir tolimesnio tobulėjimo masažo srityje!

Jeigu susidomėjote masažuotojo profesija, kviečiame pildyti prašymus mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt. Priimama mokytis po 12 kl. (trukmė 2 metai) ir turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų į tęstinę mokymo programą (trukmė 1,5 metų).

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija.

Dalintis su draugais: