Išrinkta Mokinių tarybos pirmininkė: sveikiname Ugnę Masiliauskytę!

2022 06 16

2022 m. birželio 16 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Mokinių taryba rinkosi į posėdį, kurio metu pasidalijo nuveiktais darbais bei rinko Mokinių tarybos pirmininką. Sveikiname Ugnę Masiliauskytę iš Socialinių paslaugų skyriaus, kuri balsavimo metu surinko daugiausia palaikymo ir iškovojo garbingą bei atsakingą postą. Ji pakeitė iki šiol pareigas ėjusią Sveikatos priežiūros skyriaus atstovę Aną Justiną Krasauskaitę.

Naujai išrinktą Mokinių tarybos pirmininkę pasveikino posėdyje dalyvavusi Karaliaus Mindaugo PMC direktorė dr. Nora Pileičikienė ir tarybos veiklos koordinatorė Nijolė Dinapienė. Linkėta sėkmės atstovaujant mokinių interesus, organizuojant ir įgyvendinant tarybos užsibrėžtus tikslus. Tai, kad laukia įdomūs ir naujų patirčių kupini metai prisipažįsta ir pati Ugnė.

„Tikiuosi, kad pavyks sutelkti komandą ir sėkmingai atstovauti visų mokinių interesams, padėti jiems spręsti kylančias problemas. Norisi, kad mūsų Mokinių taryba būtų tvirta, susitelkusi ir atvira visiems mokiniams, kurie yra kūrybiški, aktyvūs ir siekia puikiai reprezentuoti save bei savo profesiją,“ – sako Ugnė ir džiaugiasi jau įgyta patirtimi tiek Mokinių tarybos veikloje, tiek ir besimokant profesijos subtilybių. Anot Ugnės, jos pasirinkta socialinio darbuotojo padėjėjo profesija yra labai įdomi ir atsakinga, reikalaujanti empatijos ir gebėjimo rasti kompromisus. Šie įgūdžiai yra labai naudingi dirbant bet kokioje komandoje siekiant bendro tikslo.

Apie galimybes mokiniams tobulėti ir siekti savo profesinių svajonių dar besimokant Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Ugnė galėtų kalbėti be sustojimo. Ji pati labai džiaugiasi įgyta tarptautine patirtimi šį pavasarį pagal Erasmus+ programą Portugalijoje. Visą mėnesį mergina tobulino profesinius įgūdžius dirbdama su senjorais ir vaikais dienos užimtumo centre ir susipažino su nuostabiu Portugalijos kraštovaizdžiu. Ugnei taip pat labai svarbu savanorystė. Dar besimokydama Plungės „Saulės“ gimnazijoje mergina savanoriavo „Martos ordine“, Lietuvos moksleivių sąjungoje, „Tolerancijos“ bei „Interact“ klubuose. Kaune ji aktyviai prisijungė prie projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“.

Dėkojame visai Mokinių tarybai už nuveiktus darbus šiais mokslo metais, o naujajai pirmininkei – sėkmės ir pačių rezultatyviausių pirmininkavimo metų!

       

Dalintis su draugais: