Iškovota III vieta tarptautiniame konkurse „Student Florist Cup 2021“

2021 m. gegužės 3 d. buvo paskelbti virtualiu būdu vykusio tarptautinio konkurso „Student Florist Cup 2021“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo floristų komandos iš Suomijos, Rusijos, Latvijos, Estijos bei Lietuvos. Mūsų šaliai atstovavo net 3 Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro floristų komandos. Sveikiname visas floristes, kurios labai kūrybiškai ir profesionaliai pateikė darbus konkursui.

Tarptautinės vertinimo komisijos sprendimu, Eglės Paškevičienės ir Ignės Šernaitės darbas „Wake up“ iškovojo III VIETĄ. Floristėms savo profesionaliais patarimais padėjo profesijos mokytoja Evelina Grėbliauskė. Saulės ir mėnulio draugystę atspindintį darbą floristės kūrė net tris savaites. Su atsidavimu ir didžiule meile floristikai!

„Floristo profesiją pasirinkau sekdama mamos pėdomis. Labai smagu, kad šis profesinio mokymo centras suteikia puikias galimybes tobulėti, dalyvauti įvairiuose projektuose ir skleistis kaip floristui. Tai tik dar labiau sustiprina profesinį apsisprendimą“, – sako Ignė Šernaitė, kurios laimėjimų sąraše ir „Žiemos puokštė 2019“ pirmoji vieta.

„Floristikos pasaulį atradau prieš du metus. Įtraukė taip, kad niekaip nebegaliu sustoti. Floristika tai ne tik gėlės, o daug daugiau“, – savo pasirinkimu džiaugiasi Eglė Paškevičienė, kuri savo floristiniais atradimais ir sprendimais dalinasi Intagram paskyroje @fitoimprovizacija.

Sveikiname ir didžiuojamės!

Dalintis su draugais: