Iškovota III VIETA šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalyje-konkurse „Griausmas 2023“

2023 03 30

Kovo 29 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro šokių grupė „Patrakėliai“ (vadovas – Eugenijus Pūkas) dalyvavo XV-ame Lietuvos profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo mokyklų bei kultūros įstaigų šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalyje-konkurse „Griausmas 2023“. Net 22 šokio grupės iš visos Lietuvos susirinko Šiaulių technologijų mokymo centre, kad pademonstruotų savo pasirodymus ir pasivaržytų dėl geriausiųjų titulo.

Karaliaus Mindaugo PMC šokių grupė „Patrakėliai“ pademonstravę konkursinę ir parodomąją programas komisijos sprendimu iškovojo III VIETĄ. Šokis Senovės Egipto deivei Hator, kuri buvo muzikos ir šokio globėja, sulaukė daug teigiamų komentarų ne tik dėl choreografijos, bet ir sceninio įvaizdžio. Sveikiname šokėjas – Rugilę Čiurinskaitę, Gabrielę Buckutę, Viktoriją Klimovą, Abigailę Jastremskaitę, Aistę Pribišauskaitę, Beatričę Sinkevičiūtę, Nerilę Stankutę, Aureliją Janulytę – su puikiu pasirodymu ir iškovota prizine vieta. Choreografinę kompoziciją kūrė ir kolektyvą konkursui ruošė neformaliojo ugdymo mokytojas Eugenijus Pūkas. Dėkojame Kirpimo ir Tekstilės paslaugų skyrių mokytojams už pagalbą sukuriant išskirtinį sceninį įvaizdį.

Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ įteikė apdovanojimus šokių grupėms, kurios dalyvauja festivalyje – konkurse „Griausmas” visus 15 metų. Tokį garbingą apdovanojimą gavo ir Karaliaus Mindaugo PMC šokių grupė.

XV šokių festivalį – konkursą „Griausmas 2023″ organizavo Šiaulių technologijų mokymo centras ir Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“.

Dalintis su draugais: