Iškilmingai pasitikome naujų mokslo metų pradžią! (foto, video)

2019 m. rugsėjo 2 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė iškilmingai sutiko naujuosius mokslo metus. Paklausias grožio, sveikatos, verslo krypčių profesijas šiais metais sieks įgyti daugiau nei 1500 pirmakursių. Šis didžiulis skaičius rodo, kad stojantieji pasitiki Karaliaus Mindaugo PMC ir čia sudarytomis galimybėmis įgyti daugiau kaip 30 profesijų.

„Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras išlieka profesinio mokymo lyderiu Lietuvoje, o tai įpareigoja tobulėti, orientuotis į ateitį, išlikti nuolat besimokančia švietimo įstaiga. Visų mūsų bendrų pastangų dėka galime pasiūlyti inovatyvų ir pažangų profesinį mokymą, tad, pasitikėdami savo jėgomis, dalinkimės sukaupta patirtimi ir judėkime pirmyn. Tikiu, kad visi pasirinkę profesinį mokymą, įgis tvirtus profesinius pagrindus,  taps puikiais savo srities specialistais ir dirbs mėgstamus darbus,“ – visus susirinkusius šventinę dieną sveikino Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė.

Šventėje apsilankė bei Šv. Mišias prašant palaiminimo naujiems mokslo metams aukojo jo Escelencija kardinolas Sigitas Tamkevičius. Kardinolas žadėjo globoti Centro bendruomenę visus mokslo metus, linkėjo mokiniams tapti gerais savo srities specialistais bei gerais ir gražiais darbais dalintis su visais aplinkiniais.

Pakilią nuotaiką gražios šventės proga dovanojo ilgamečiai Karaliaus Mindaugo PMC bičiuliai – mišrus choras „Leliumai“, saksofono melodijomis džiugino būsimasis masažuotojas Mantas Ostreika, o Smulkaus verslo organizavimo skyriaus atstovė Skirma Daukšaitė dovanojo nuotaikingą dainą. Sveikinimo žodį tarė ir prie aktyvios Mokinių tarybos veiklos prisijungti pakvietė Mokinių tarybos pirmininkas Justinas Straižys. Po iškilmingos šventinės dalies pirmakursiai susipažino su savo grupių vadovais ir bendrakursiais.

Linkime sėkmingų naujų mokslo metų!

Dalintis su draugais: