II vieta respublikiniame konkurse „Nupinsiu, sese, tau vainiką…“

2024 06 21

Birželio 18 d. Panevėžio mokymo centre vyko II-asis respublikinis floristo ir dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo mokymo programų mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Nupinsiu, sese, tau vainiką…“. Konkurso dalyviai susirinko iš septynių profesinio mokymo įstaigų ir varžėsi atlikdami praktinę konkurso užduotį – sukomponuoti gražiausią Joninių šventės vainiką bei jį pademonstruoti ant savo asistentų-modelių.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą konkurse atstovavo penki mokiniai, o Ramunė Kasparavičiūtė su savo vainiku iškovojo II VIETĄ. Sveikiname ir linkime visiems kuo didžiausios sėkmės profesiniame kelyje.

Dažniausiai kompozicijose konkurso dalyviai naudojo mėlynakes rugiagėles, jaunus smilgų daigus, nokstančias rugių varpas, krienų lapus, paparčius ir kt. augalus. Kiekvienas dalyvis kelias valandas plušėjo ir stengėsi įdėti visą savo kūrybiškumą bei truputėlį šventinės magijos į savo žaliąsias karūnas. Ritualinės Joninių karūnos puošė tiek bendramokslių, tiek ir pačių dalyvių galvas.

 

Dalintis su draugais: