II VIETA nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Mano banguojanti jūra 2022“

2022 05 13

2022 m. gegužės 12–13 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus ir dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2022“. Kurti, konstruoti ir siūti drabužius bei gaminti papuošalus ir kitus dailiuosius tekstilės gaminius besimokantys Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai demonstravo įgytas žinias ir profesionalumą.

Sveikiname Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro siuvėjo specialybės mokinę LINĄ GRUBLIAUSKAITĘ iškovojus II VIETĄ! Mokinę konkursui ruošė profesijos mokytoja Ieva Kėželienė. Konkurso dalyviai turėjo pademonstruoti meistriškumą siuvant moterišką suknelę.

 

Kol mokiniai varžėsi konkurse, mokytojams buvo organizuojamas seminaras „Mada vakar, šiandien ir rytoj: ekskursija į slaptus mados pasaulio užkulisius“.  Seminaro lektoriai: Arnoldas Remeika – mados analitikas, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjas ir vadovas, šiuo metu atsakingas už Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro komunikaciją ir įvaizdį. Miglė Kazėnaitė – edukacinio projekto „Suprasti madą“ lektorė, mados istorikė, kaip stilistė ir kostiumų dailininkė dirbanti su ambicingais televizijos ir kino projektais.

Dalintis su draugais: