I vieta respublikiniame konkurse „Žiemos puokštė 2019“

Gruodžio 5 d. Kauno miškų aplinkos ir inžinerijos kolegijoje vyko kasmetinis respublikinis floristinių kompozicijų konkursas „ŽIEMOS PUOKŠTĖ 2019“. Šiais metais buvo pateiktos 165 konkursui skirtos teminės kompozicijos iš 58 mokyklų. Dalyviai iš Lietuvos profesinių mokyklų pristatė kalėdinę floristinę kompoziciją, skirtą interjerui dekoruoti, tema ,,Atėjo šventė į namus“.

Sveikiname Karaliaus Mindaugo PMC Gimnazijos skyriaus mokinę Ignę Šernaitę, kuri vykusiame  konkurse „ŽIEMOS PUOKŠTĖ 2019“ užėmė I vietą! Vertinimo komisija skyrė daugiausia balų už Ignės kompozicijos idėją, meninę raišką bei techniką.

Šiame konkurse taip pat sėkmė lydėjo ir kitas Centro mokines. Simonai Juškaitei buvo įteiktas Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos direktoriaus įsteigtas prizas, o Gabrielei Lanzbergaitei – vilties prizas. Dėkojame mokines konkursui ruošusioms mokytojoms – Reginai Ribokienei, Jolitai Jaciunskienei, Živilei Večerskienei.

Visi apdovanoti mokinių darbai bus padovanoti senelių namams papuošti. Pasidalinta ir su tais, kuriems labiausiai stinga šilumos ir dėmesio.

Dalintis su draugais: