I VIETA kirpėjų ir vizažistų komandų meistriškumo konkurse „ART BATTLE“

2019 m. lapkričio 16 d. parodos „Moters pasaulis 2019“ metu vyko „ART BATTLE“- kirpėjų ir vizažistų komandų meistriškumo konkursas. Tai Lietuvoje naujas konkurso formatas, kuris leidžia įvertinti grožio specialistų meistriškumą ir išradingumą.

Sveikiname Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kirpimo meistrę, profesijos mokytoją Ingą Pravalauskienę ir vizažisto mokymo programos mokinę Eglę Šarauskaitę kirpėjų ir vizažistų komandų meistriškumo konkurse „ART BATTLE“ iškovojus I VIETĄ!

Dalyviai iki pat starto pradžios nežinojo konkurso temos bei modelio, kuriam turėjo sukurti įvaizdį – modeliai buvo parenkami burtų keliu. Vyko organizatorių skirtų medžiagų dalybos, iš kurių nors vieną detalę buvo būtina panaudoti sukurtoje kompozicijoje. Šių metų tema „Ant Kalėdų eglutės“.

Meistrų darbui buvo skiriama 1.5 val. Iš pradžių modeliui kirpėjai kūrė šukuoseną, tuomet tiek pat laiko buvo skirta makiažo atlikimui. Galiausiai skiriamos 5 min. galutiniam įvaizdžio pataisymui.

Kuriant įvaizdį buvo galima naudoti įvairius aksesuarus, pridėtinius plaukus ar spalvotas plaukų sruogas, įvairias kosmetikos priemones, akvarelę, klijų pistoletą, klijuoti įvairius akmenėlius ir detales!

Džiaugiamės Karaliaus Mindaugo PMC komanda, kurios darbas labiausiai atitiko temą ir surinko daugiausia balsų už kreatyvumą, koloristiką, kompoziciją, atlikimo techniką ir bendrą įvaizdį!

Dalintis su draugais: