Garbanų formavimo prietaisai: kokius rinktis ir kaip teisingai naudoti (video)

Plaukai yra kiekvienos moters puošmena ir neatsiejama įvaizdžio dalis. Garbanos – puikus sprendimas, kai norisi greito pokyčio ir kerinčio, romantiško įvaizdžio.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profesijos mokytoja, ekspertė, tarptautinės klasės teisėja Irena Žinevičienė video pamokoje demonstruoja, kokių formų garbanas galima susikurti panaudojus skirtingus formavimo prietaisus. Ši pamoka pravers visoms, kurios svarsto įsigyti formavimo prietaisą arba nori sužinoti daugiau apie garbanų formavimo subtilybes.

Norite išmokti daugiau? Kviečiame rinktis kirpėjo profesiją Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre! Mokytis šios specialybės galima pradėti baigus vos 10 ar 12 klasių arba rinktis tęstinio mokymo programą jau turintiems vieną ar daugiau kvalifikacijų. Būsimieji kirpėjai praktinius įgūdžius tobulina moderniose praktinio mokymo bazėse – kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektoriniame praktinio mokymo centre „Modus“ bei „Grožio studijoje“. Bendradarbiaudami su savo profesijos mokytojais jie mokosi moterų, vaikų ir vyrų kirpimo, šukuosenų modeliavimo, plaukų sušukavimo, dažymo, garbanojimo, tiesinimo, gaminių iš plaukų komponavimo ir jų pritaikymo. Taip pat gali pasirinkti vieną iš modulių –„Komerciniai plaukų kirpimai“ ir dažymai arba „Konkursinių šukuosenų modeliavimas“.

Dalintis su draugais: