Galimybė mokytis Palangoje – siūlomos naujos patrauklios profesijos!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kurorto verslo skyriuje Palangoje galima įgyti paklausias darbo rinkoje profesijas. Kasmet stojančiuosius čia vilioja praktinių žinių poreikis bei galimybė mokslus derinti su kokybišku laisvalaikiu ir darbu kurorte.

Šiemet profesijų sąrašą Kurorto verslo skyriuje papildė ir keletas naujų aktualių programų. Šalia populiariausių higieninės kosmetikos kosmetiko, poilsio paslaugų agento profesijų stojantieji gali rinktis ir naujas – gyvūnų prižiūrėtojo, vizažisto (nuo liepos 15 d.), socialinio darbuotojo padėjėjo, dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo darbuotojo bei kambarių tvarkytojo programas.

Mokytis Palangoje priimami mokiniai iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų. Jie turi galimybę apsigyventi moderniame bendrabutyje. Suteikiamos puikios praktikos galimybės ne tik kurorte veikiančiose įmonėse bet ir Centro praktinio mokymo bazėje Pervalkoje „Kalbantys sodai“. Štai š.m. gegužės 27 – birželio 1 d. čia vyko higieninės kosmetikos kosmetiko bei masažuotojo mokymo programos mokinių praktika. Jos metu buvo atliekamos veido procedūros, depiliacija, manikiūras, masažas bei antakių korekcija ir dažymas klientams.

Šios procedūros susilaukė didelio Neringos miesto gyventojų bei svečių dėmesio ir komplimentų. Jie gyrė mokinių procedūrų atlikimo technikas, bendravimą ir dėmesingumą.

Klientai, bendraudami su profesijos mokytoja Deimante Vaičaityte ir praktinio mokymo bazės administratore Diana Intiene, išreiškė didžiulį norą, kad ir ateityje jiems būtų suteikta galimybė pasinaudoti tokiomis paslaugomis, kadangi Neringoje jų pasiūla yra itin maža.

Panašu, kad tokios praktikos nauda abipusė – patenktinti klientai ir praktinius įgūdžius patobulinę mokiniai. Viena iš higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos mokinių Monika džiaugėsi, kad praktikos metu ne tik ištobulino profesinius įgūdžius, jai taip pat tapo lengviau bendrauti su klientu, išmoko dirbti ir komunikuoti su kolegėmis dirbant komandoje.

Primename, kad birželio 1 d. startavo priėmimas į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą! Prašymai teikiami internetu www.profesinis.lamabpo.lt. Jei trokštate mokytis Palangoje ir kyla klausimų, kviečiame juo užduoti tel. +370 460 49124.

Dalintis su draugais: