Erasmus+ projekto “Portfolio for employment” partnerių susitikimas: pristatyti testavimo rezultatai

2024 06 13

Birželio 11-12 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko tarptautinio Erasmus+ projekto “Portfolio for employment” partnerių susitikimas. Vizito metu pristatyti projekto metu sukurtų produktų testavimo rezultatai, aptartos pastabos ir įžvalgos intelektinių produktų tobulinimui. Siekiama, kad projekto metu sukurta pedagoginė metodologija ir interaktyvūs moduliai bei įsidarbinimo „portfelis“ padėtų mokiniams lengviau ir greičiau įsilieti į darbo rinką.

„Gauti rezultatai parodė, kad projekto turinys atitinka mokytojų lūkesčius, o mokiniams patinka įtraukios užduotys bei naudinga informacija, leidžianti įgauti žinių apie sėkmingą kelią darbo rinkos link. Projekto partneriai toliau tęs darbą, kad projekto turinys ir jo pateikimas būtų patrauklus šalių partnerių mokiniams bei mokytojams“, – sako Karaliaus Mindaugo PMC metodininkė Inga Adomaitienė.

Projekto partneriai iš Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos ir Latvijos vizito metu turėjo puikią progą susipažinti su Karaliaus Mindaugo PMC sektoriniu Grožio paslaugų centru, profesinio mokymo organizavimo sistema bei nuostabiu Kauno senamiesčiu ir jo paslaptimis.

Dalintis su draugais: