Dovanotos masažo ir veido procedūros Neringos gyventojams ir svečiams

2024 05 20

Gegužės 14–16 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro masažuotojo ir kosmetiko profesinio mokymo programų mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojų Remigijos Kazakevičienės ir Evelinos Balkaitytės, Neringos gyventojams ir svečiams atliko nemokamas masažo (nugaros, pečių juostos, viso kūno, gydomojo ir kt.) ir veido procedūras.  Atliekamos paslaugos leido supažindinti Neringos gyventojus su kosmetiko ir masažuotojo profesijomis, pasidalinti gerąja patirtimi bei pristatyti mokymosi galimybes Karaliaus Mindaugo PMC.

Praktinio mokymo bazėje, adresu Pervalkos g. 1, Neringa, atliktos net 55 masažo ir 35 veido procedūros.  Mokinių įgūdžiai ir pastangos įvertinti nuoširdžiomis padėkomis ir  gražiais klientų palinkėjimais bei atsiliepimais. 

Neringos savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė Edita Vaitkutė-Zinkė: Nuoširdžiai dėkoju už puikią galimybę pasinaudoti masažo procedūra. Kažkas yra pasakęs, kad dirbti turime taip, kad ne mes ieškotume klientų, bet klientai ieškotų mūsų. Tikiu, kad būtent Agota bus tokia masažuotoja. Dažnai lankausi pas masažo specialistus, tačiau Agota turi išskirtinumą. Tai buvo tikras, profesionalus gydomasis masažas, emocija, kuri buvo viso masažo metu, buvo nepakartojama. Kuo geriausios sėkmės Agotai, eičiau pas ją masažo dar ne kartą ir tikrai rekomenduoju šią jauną profesionalią specialistę , jeigu reikalinga rimta ir profesionali paslauga“.

Ugnė Kerševičiūtė: „Norėjau pasidalinti nuoširdžia pagyra ir padėka dėl jūsų suorganizuotų masažo paslaugų Pervalkoje šią ir praėjusią savaitę – buvo nuostabu! Ypatingos pagyros keliauja Giedriui ir Gerdai, kurie savo darbą atliko labai profesionaliai. Mes, kaip gyventojai, be galo džiaugiamės tokiomis iniciatyvomis ir norėtume kuo daugiau tokių! Dėkojame ir lauksime kitų kartų“.

Dėkojame visiems paslaugas Neringos gyventojams teikusiems mokiniams: Antanui Staškevičiui, Gerdai Žilionytei, Giedriui Vladžiui, Agotai Verseckaitei, Justinai Zenkovaitei, Jurgitai Kriščiūnienei, Ingridai Šenker, Gintarei Sendriuvienei, Ingai Jurevičiūtei, Ievai Želvytei.

 

Dalintis su draugais: