Dėl testavimosi dirbantiems kontaktiniu būdu ir vakcinacijos

Informuojame, kad siekdama užtikrinti visuomenės saugumą bei užkirsti kelią galimiems COVID-19 ligos protrūkiams, Vyriausybė nusprendė įpareigoti periodiškai testuotis tų sričių darbuotojus, kurie darbe nuolat kontaktuoja su kitais žmonėmis. Viena iš sričių, kur kontaktinį darbą atliekantys darbuotojai privalo periodiškai testuotis, ar neserga COVID-19, yra švietimas. Tai reiškia, jog testai privalomi visiems Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kontaktiniu būdu dirbantiems mokytojams ir darbuotojams. Taip pat darbuotojams, kurie teikia valymo, maisto tiekimo ar kitas paslaugas švietimo įstaigoje.

Pirmą kartą išsitestuoti reiktų per 7-10 dienų nuo reikalavimo įsigaliojimo, t.y. nuo kovo 27 d. Darbuotojai patys registruojasi paskambinę Karštosios linijos telefonu 1808 arba apsilankius www.1808.lt. Testavimas darbuotojams nemokamas. Testuojama greitaisiais antigeno testais imant ėminius iš priekinės nosies landos. Ši procedūra nesukelia nemalonių pojūčių, o rezultatai gaunami per 30 minučių. Darbuotojai, kurie privalo pasitikrinti, darbdaviui turi pateikti sveikatos patikrinimo rezultatus iš ESPBI IS.

Periodiniai testavimai atliekami ne dažniau kaip kas 7 dienas ir ne rečiau kaip kas 10 dienų nuo paskutinio sveikatos patikrinimo. Apie testo rezultatus prašome informuoti Personalo skyrių (personalas@kaupa.lt).

Testuotis  nereikia darbuotojams, kurie persirgo užkrečiamąja liga arba kurie buvo paskiepyti užkrečiamosios ligos vakcina pagal skiepijimo schemą. Darbuotojai turi pateikti dokumentus, patvirtinančius šias aplinkybes Personalo skyriui (personalas@kaupa.lt).

Apie vakcinavimą:

Karaliaus Mindaugo PMC pradėta registracija vakcinacijai. Norintys pasiskiepyti turi kreiptis į savo skyriaus vedėją, pateikti duomenis (asmens kodą ir telefono numerį). Užregistruoti asmenys gaus trumpąją SMS žinutę su detalia informacija apie vakcinacijos datą, laiką ir vietą.

Būkime sąmoningi, atsakingi ir kantrūs. Saugokime save ir kitus!

Daugiau informacijos: https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/dirbantieji-svietimo-istaigose-kontaktiniu-budu-privales-testuotis-

Dalintis su draugais: