Dalyvavusiems priėmime į neužpildytas vietas: mokymosi sutarčių pasirašymas

Kviečiame visus, kurie dalyvavo LamaBPO organizuotame priėmime į neužpildytas vietas ir gavo kvietimus mokytis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre – atvykti pasirašyti mokymosi sutartis. Laukiame rugsėjo 16 d., 08.30-17.00 val. adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 219 kab. Dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), turėkite savo rašiklį bei reikalingus dokumentus:

  • Išsilavinimo pažymėjimą (brandos atestato arba pagrindinio ugdymo pažymėjimo originalą);
  • Pasą, asmens tapatybės kortelę ar gimimo liudijimą (vieną iš nurodytų dokumentų);
  • 2 fotonuotraukas;
  • Sveikatos pažymą: (086/a ir 0271a formos – visiems nepilnamečiams po 10 klasių. Jeigu asmuo yra pilnametis su pagrindiniu išsilavinimu užtenka vienos 086/a pažymos).

Sutartis galite pasirašyti ir elektroniniu būdu. Tai pats patogiausias ir greičiausias būdas pasirašyti sutartį. Jums tiesiog reikia prisijungti prie LAMA BPIS. Prisijungę, matysite skiltį SUTARTYS. Čia galite peržiūrėti ir susipažinti su sutartimi, kuri bus pasirašoma. Susipažinus su sutartimi, spaudžiate PASIRAŠYTI SUTARTĮ ELEKTRONINE FORMA. Būtina pažymėti, jog sutinkama su sąlygomis ir tik tuomet spaudžiama pasirašyti. Jums paspaudus pasirašyti, sistema nukreips į elektroninių valdžios vartų tinklalapį, kuriame turėsite pasirinkti identifikavimo ir pasirašymo būdą – per el. banką, su mobiliuoju el. parašu arba tiesiog el. parašu. Visa išsami instrukcija, kaip tai atlikti ⇒ el. sutarčių pasirašymas.

Pasirašant sutartį elektroniniu būdu reikalingus dokumentus kviečiame pristatyti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą kaip įmanoma greičiau. 

Visais priėmimo ir sutarčių pasirašymo klausimais konsultuojama tel. 8 626 64580.

Dalintis su draugais: