Dalyvavome Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse (foto)

2022 09 16

2022 m. rugsėjo 15–17 dienomis Kaune vyko Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynėse, kuriose dalyvavo net 27 GMP komandos iš visos Lietuvos. Žaidynės buvo atidarytos automobilių paradu, kuriame riedėjo ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre paramedikų rengimui naudojamas mokomasis GMP automobilis. Džiaugiamės, kad prie žaidynių masinės nelaimės užduoties įgyvendinimo praktiškai prisidėjo gausi Karaliaus Mindaugo PMC mokinių komanda.

Būsimieji paramedikai masinės nelaimės metu imitavo nukentėjusiuosius ir galėjo praktiškai pažvelgti į paramediko darbą iš sužeistojo pusės. Tam, kad sužalojimai atrodytų kuo tikroviškiau pasistengė Karaliaus Mindaugo PMC besimokančių vizažistų ir grimuotojų komanda. Tai buvo puiki praktika ir realus profesinių įgūdžių pritaikymas. Masinės nelaimės imitacija vyko Sobore ir Laisvės alėjoje – čia įvyko simuliuotas sprogimas ir susišaudymas, o GMP medikai turėjo suteikti skubią pagalbą keliems šimtams žmonių.

Žaidynių dalyviai ir žiūrovai susipažino su pažangiais pagalbos teikimo būdais ir metodais. Lietuvos GMP žaidynės buvo skirtos profesinės kvalifikacijos tobulinimui, bendravimo ir bendradarbiavimo tarp institucijų skatinimui.

Sveikiname Kauno m. GMPS, kurių komandos žaidynėse laimėjo  I, II ir III vietas!

Dalintis su draugais: