Būsimosios vizažistės susipažino su „nude“ makiažo technika

2019 m. rugsėjo 10 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre būsimosioms vizažistėms seminarą apie „nude“ makiažą, jo atlikimo techniką bei tam skirtą kosmetiką vedė daugiau kaip 10 metų vizažiste dirbanti, „Melkior“ kosmetikos vadybininkė Lina Kairė.

Vizažistė teigia, jog šiuo metu madingiausiais gaivus, natūralus ir švelnus makiažas. Pasirodo, ne taip paprasta tokį makiažą atlikti, nes jis reikalauja didžiulio preciziškumo. Anot meistrės, būtina turėti tvirtus profesinius pagrindus, norint sukurti tikrai estetišką ir patrauklų vizualiai makiažą. L. Kairė teigia, jog mokinės pasirinko teisingą kelią ir savo sėkmės siekia pradėdamos nuo profesijos įgijimo.

„Vizažisto profesija labai tinkama kūrybiškoms asmenybėms. Nors pati ilgą laiką esu dirbusi visiškai su kosmetika nesusijusį darbą, tačiau tik atsidavusi vizažui supratau, jog tai mano pašaukimas. Dirbdama vizažiste jaučiu didžiulį malonumą. Manau, jog nuostabiausias dalykas gyvenime yra dirbti tai, kas patinka, nes tada degi motyvacija tobulėti, dalintis, kurti,“ – pasakoja L. Kairė.

Įgijus vizažisto kvalifikaciją galimadirbti individualiai arba grožio salonuose, kosmetikos kabinetuose, kirpyklose bei teatro ir (arba) televizijos grimo kambariuose. Vizažistai geba parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones ir atlikti dieninį, vakarinį, proginį makiažą, parinkti priemones teatro ar kino grimui atlikti.

Dalintis su draugais: