Būsimosios vizažistės susipažino su makiažo tendencijomis ir kosmetikos naujovėmis

Būsimosios vizažistės nuolat susipažįsta su profesionalios kosmetikos naujovėmis ir semiasi patirties iš savo srities profesionalų. 2019 m. spalio 16 d. naujausias makiažo tendencijas ir MaqPro Paris kosmetikos galimybes atskleidė „Estetikos studija“ vizažo, antakių dizaino ir blakstienų laminavimo meistrė, permanentinio makiažo specialistė Simona Pajedaitė. Lektorė pasidalijo vertingais praktiniais patarimai, atskleidė tarptautines makiažų tendencijas.

Anot meistrės, svarbiausia prieš atliekant makiažą, tinkamai paruošti odą. Ji turi švytėti ir atrodyti kuo natūraliau. Lektorė patarė pradedančiosioms vizažistėms investuoti į geros kokybės būtiniausius produktus. „Karjeros pradžioje nebūtina susipirkti visko labai daug, geriau jau mažiau, bet kokybiško. Labai svarbu meistriškumas, o jis atsiranda tik per nuolatinę praktiką. Linkėčiau būsimoms vizažistėms kuo daugiau praktikuotis, pasavanoriauti ir įgyti tvirtus bazinius pagrindus. Įgavus pasitikėjimą savimi, drąsiau galima save pareklamuoti, siūlyti paslaugas,“ – patarimais dalijasi S. Pajedaitė.

Ji taip pat pabrėžė didžiulę socialinių tinklų įtaką reklamuojant paslaugas. „Profesionalūs vizažistai tobulėja nuolatos, dalyvauja tarptautiniuose seminaruose, mokymuose. Savo patirtis, praktinius rezultatus pateikia socialinių tinklų paskyrose ir formuoja savo įvaizdį. Daugelis klientų būtent ir suranda meistrą per socialinius tinklus, kur juos sužavi atlikti makiažai ir vizažisto meistriškumas,“ – pasakoja S. Pajedaitė.

Seminaro metu vizažo meistrė atliko proginį makiažą, atskleidė jo subtilybes ir naudojamos kosmetikos galimybes.

Dalintis su draugais: