Pažintis su profesionalia kosmetika ir išskirtine rūgštinio šveitimo procedūra

Rūgštinis šveitimas tai viena populiariausių procedūrų rudenį, skirtų odos būklės gerinimui. Profesionaliai atlikti šias procedūras mokosi ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokančiosios būsimosios kosmetikės. 2019 m. lapkričio 12 d. mokinės dalyvavo „Medex“ kosmetikos pristatyme, kurio metu grožio terapeutė Irina Masole supažindino merginas su šios kosmetikos istorija, koncepcija, išskirtinumu, produktų specifika ir sudėtimi. Taip pat pristatė išskirtinę procedūrą – „Rūgštinio pilingo veido procedūrą su žolelių terapija“.

Grožio terapeutė Irina demonstravo nuosekliai visą procedūros atlikimo eigą, papasakojo, kokią reikšmę paslaugos kokybei turi naudojama kosmetika ir meistriškumas. „Ši procedūra padeda kovoti su tokiomis odos problemomis, kaip hiperpigmentacija, senėjimo požymiai, odos stangrumo bei tonuso stoka, paprastieji spuogai. Nuostabiausia tai, jog atliekant procedūrą alerginių reakcijų rizika yra minimali ir ji puikiai dera su kitomis kosmetologinėmis procedūromis,“ – teigia Irina.

Medex Bio Science Cosmetics – tai aukštos kokybės kosmetikos priemonės, pripažintos tarptautiniu mastu ir išskirtinai pamėgtos profesionalų.

Dalintis su draugais: