Būsimosios grimuotojos kūrė grimus filmui „PROJEKTAS“: Akademija – šiuolaikinė seniūnija

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokančios grimuotojos atsiliepė į Akademijos bendruomenės centro kvietimą padėti sukurti grimus „atgijusiems“ I-ojo ir II-ojo pasaulinių karų vaiduokliams filme „Projektas“ apie Akademijos miestelį. Grimuotojos – Valentina Daunaravičienė, Rytė Šertvytytė, Raminta Bruzbartaitė, Edita Puodžiūnaitė – sako, kad tai buvo labai įdomi ir įtraukianti patirtis. Sužinota daug įdomios informacijos apie Akademijos miestelį ir atgijusias kraupias asmenines istorijas iš Marvos bei I-ojo fortų.

Akademija – viena iš penkiolikos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos „Šiuolaikinės seniūnijos“ dalyvių. Siekiant kūrybiškai save pristatyti, Akademijos bendruomenės centras kvietė Akademijos jaunimą kartu su poetu, režisieriumi Vytautu V. Landsbergiu ir operatoriumi Povilu Baltinu kurti filmą apie Akademijos miestelį. Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos moksleiviai kūrė scenarijų, galvojo savo vaidinamų personažų istorijas ir labai džiaugiasi galėdami pristatyti pirmąjį savo filmą „PROJEKTAS“.

Filme jungiami dokumentiniai ir siaubo elementai. Profesionaliai atliktas grimas ypač sustiprino finalinių filmo scenų emociją. Kviečiame pažiūrėti ir daugiau sužinoti apie Akademijos miestelį. 

Dalintis su draugais: