Būsimosios grimuotojos ir vizažistės mokosi kurti efektingą grimą

Artėjant Helovinui būsimosios vizažistės ir grimuotojos mokosi kurti kaukolės grimą. Anot dėstytojos Valdonės Razulienės, tai pirmas praktinis darbas, kurį atlikus išmokstama veido anatomijos pagrindų ir galima nuosekliai mokytis kitus charakterinius grimus. Beje, toks subtilus makiažas labai tinka Helovinui!

„Profesionaliai atliktas grimas, gali tiesiog neatpažįstamai pakeisti žmogų. Teatre dirbantys grimuotojai dažniausiai kuria personažus, kurie nebūtinai gražūs, juos sendina ar jaunina. Tuo tarpu televizijoje dirbančiam grimuotojui svarbiausia, jog prieš kamerą žmogus atrodytų patraukliai ir gražiai. Bet kokiu atveju, grožio srityje dirbančiam specialistui yra svarbu išmanyti grimo atlikimą, nes tai praplečia teikiamų paslaugų spektrą, atskleidžia profesionalumą. Pavyzdžiui, artėjančio Helovino proga, meistras gali pasiūlyti labai efektingus ir šiurpius grimus tokių paslaugų ieškantiems klientams,“ – pasakoja V. Razulienė.

Rinktis grimuotojo ir vizažisto profesijas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre verta dėl profesionalių mokytojų komandos, modernios mokymosi erdvės ir atsiveriančių galimybių demonstruoti savo gebėjimus!

Dalintis su draugais: