Būsimosios floristės demonstruoja profesinius gebėjimus

2020 m. kovo 3 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokančios floristo modulinės profesinio mokymo programos mokinės laikė trijų modulių baigiamąjį egzaminą ir demonstravo, kaip įgytas žinias geba pritaikyti praktiškai.

„Mokinės jau susipažino su floristinių kompozicijų stiliais, augalų paruošimu bei jų komponavimo technologijomis. Tai, ko jos išmoko, puikiai atspindi floristiniai darbai, kurie puošia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro erdves. Džiugu, jog floristo profesiją kasmet renkasi labai motyvuoti žmonės, kurie trokšta žinių, myli augalus, siekia kurti grožį. Būsimosios floristės jau išmoko parinkti kompozicijos elementų derinius ir komponuoti floristinius darbus, parinkti ir apibūdinti floristinio dizaino stilius, meninės raiškos priemones bei kitų įdomių profesinių dalykų,“ – pasakoja profesijos mokytoja Regina Ribokienė.

Anot mokytojos, daugelis darbdavių ieško floristų, kurie turėtų ne tik tvirtus profesinius pagrindus, bet ir į savo amatą žvelgtų, kaip į meną, ieškotų naujų formų, kompozicijų, žengtų koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis. Būtent tokius floristus ir rengia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.

Dalintis su draugais: