Būsimosioms kosmetikėms – I pakopos „ODA professional“ sertifikatai

2019 m. lapkričio 28 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokančioms net 34 kosmetikėms buvo įteikti I pakopos „Oda professional“ sertifikatai „Cheminis odos pilingas naudojant pieno ir glikolio rūgštis“. Gavusios šiuos sertifikatus merginos įgijo teisę dirbti naudojant profesionalią ODA kosmetiką bei galimybę tobulintis II pakopos ir kituose seminaruose.

Mokymus sudarė teorinė ir praktinės dalys. Teorinėje seminaro dalyje buvo dėstoma apie glikolio ir pieno rūgštis, kurios naudojamos kosmetologijoje, kuo jos skiriasi, koks jų poveikis odai ir kokiu būdu yra sprendžiamos odos problemos. Praktinėje dalyje kosmetikės įgijo žinių, kaip atlikti klasikinį odos šveitimą naudojant pieno ir glikolio rūgščių silpnąsias koncentracijas ir turėjo galimybę tai išbandyti praktiškai.

ODA kosmetikos pardavimų projektų vadovė Laura Verikienė pasveikino būsimąsias kosmetikes prisijungus prie ODA kosmetologų šeimos. Linkėjo nesustoti tobulėti ir toliau kelti kvalifikaciją kituose aukštesnės kategorijos ODA pakopose.

„Cheminis odos šveitimas itin efektyviai sprendžia įvairias odos problemas. Džiugu, kad mokinėms buvo sudarytos sąlygos susipažinti ir išmokti dirbti su itin veiksmingomis ir profesionalams skirtomis ODA priemonėmis,“ – teigia profesijos mokytoja Ilona Ūsienė ir priduria, jog cheminis odos pilingas padeda pasiekti itin gerų rezultatų sveikatinant spuoguotą, riebią, problematišką bei stangrinant vystančią, ar suglebusią odą.

Karaliaus Mindaugo PMC Kosmetikos skyriaus vedėja dr. Daiva Abromavičienė pasveikino mokines sėkmingai išlaikius ODA egzaminą ir pažadėjo, kad panašūs mokymai pradžiugins dar ne kartą. Būsimosios kosmetikės dėkojo už sudarytas galimybes tobulėti ir siekti profesinių aukštumų.

Dalintis su draugais: