Būsimoji paramedikė Aistė Kazlauskaitė – naujoji Karaliaus Mindaugo PMC mokinių tarybos pirmininkė

2020 m. birželio 18 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinių taryba rinkosi į posėdį, kurio metu pasidžiaugė nuveiktais darbais bei rinko naują Mokinių tarybos pirmininką bei mokinių atstovą Centro taryboje, kuri yra kolegialus profesinio mokymo centro valdymo organas.

„Mokinių taryba yra labai svarbi Karaliaus Mindaugo PMC gyvenime. Esame bene vienintelė profesinio mokymo įstaiga Lietuvoje, kuri turi tokį svarų mokinių atstovų balsą. Nuoširdžiai tikimės, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausime, tobulėsime ir būsime aktyvūs. Mokiniai mums yra patys svarbiausi, dirbame dėl jų ir siekiame, kad jie baigę šį Centrą išeitų su pačiais geriausiais prisiminimais,“ – sveikinimo žodyje mokiniams teigė Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir kartu su pavaduotoju ugdymui Tomu Darbutu įteikė padėkos raštus tarybos nariams už puikią veiklą. 

Posėdžio metu išrinkta nauja Mokinių tarybos pirmininkė – Aistė Kazlauskaitė, kuri taip pat tapo mokinių atstove Centro taryboje. Ji pakeitė iki šios pirminininko pareigas ėjusį Justiną Straižį. Būsimoji paramedikė žada telkti komandą, stiprinti bendruomeniškumą, toleranciją, nuveikti daug gražių darbų. Aistė savo lyderystę pademonstravo šiemet savanoriaudama Kauno miesto GMPS įsikūrusioje Karštojoje linijoje, inicijuodama įvairius projektus Mokinių tarybos veikloje bei aktyviai pristatydama savo profesiją profesinio orientavimo veikloje.

„Tikiuosi, kad pavyks sutelkti komandą ir sėkmingai atstovauti visų mokinių interesams, padėti jiems spręsti kylančias problemas,“ – tikisi Aistė ir kviečia visus mokinius nepabijoti ir aktyviai įsijungti į tarybos veiklą.

Linkime sėkmės ir pačių rezultatyviausių pirmininkavimo metų!

 

Dalintis su draugais: