Būsimieji sporto organizacijos veiklos administratoriai tobulėja praktiškai

2024 02 05

Sporto organizacijos veiklos administratoriaus profesija ypač patraukli tiems, kurie neabejingi sportui ir trokšta dirbti įvairiose sporto organizacijose. Įstojus mokytis į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą mokiniams sudaromos galimybės atlikti praktiką įvairiose su sportu susijusiose organizacijose. Vienos populiariausių įstaigų –  VšĮ „Fortus“, Kauno sporto mokykla „Gaja“, „Boulder House“, Kauno ledo rūmai, Kauno krašto neįgaliųjų integracijos ir sporto klubas „Santaka“, Kauno krepšinio lyga, Kauno sporto mokykla „Startas“ ir kt.

Praktika atveria puikias galimybes pademonstruoti tai, kas išmokta ir suteikia progą patobulėti iš profesionalų. Vienas naujausių mokinių praktinių darbų – pagalba VšĮ „Fortus“ organizuojant salės tinklinio turnyrą „Fortus Open Mix Žiemos taurė 2024“, kuris vyko vasario 3 dieną Rio sporto arenoje. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš visos Lietuvos, o Karaliaus Mindaugo PMC mokiniai dalyvavo ne tik kaip organizatoriai, bet ir kaip žaidžianti komanda. Būsimiesiems sporto organizacijos veiklos administratoriams teko pademonstruoti įgytus marketingo įgūdžius, ieškoti rėmėjų, kurti strategiją ir netgi fiksuoti renginio akimirkas. Anot mokinių, tai buvo ne tik sportinis išbandymas, bet ir puiki pažintis su renginio užkulisiais!

Kviečiame išsamiau susipažinti su sporto organizacijos veiklos administratoriaus profesija: https://www.kaupa.lt/mokymu-programos/sporto-klubo-veiklos-organizatorius. Primename, kad žiemos priėmimas mokytis vyksta iki vasario 11 dienos. Prašymai mokytis pildomi: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/.

Dalintis su draugais: