Būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai mini Pasaulinę gyvūnijos dieną

Spalio 4 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė gyvūnijos diena. Kasmet minimą dieną visuomenė skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais. Gyvūnų gerovės aktualijomis kasdien diskutuoja ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai. Pasirinkę gyvūnų prižiūrėtojo ar žirgininkystės darbuotojo specialybes jie siekia dirbti vardan gyvūnų gerovės kūrimo.

Beje, Karaliaus Mindaugo PMC veikia „Šunų kirpykla“! Tai praktinio mokymo bazė, kurioje šunų kirpimo ir higienos paslaugas teikia būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai. Mokiniai su meistrų priežiūra išmaudo, iššukuoja šunų kailį, nukerpa juos pagal veislės reikalavimus. Šunų kirpykla aktyviai bendradarbiauja su gyvūnų prieglaudomis ir vykdo socialiai atsakingą veiklą. Čia atvesti pasigražinti savo augintinį gali kiekvienas jį mylintis šeimininkas. Reikalinga išankstinė registracija tel: +370 68628623. Adresas: Miško g. 15, Kaunas (įėjimas iš kiemo pusės).

Pasaulinę gyvūnijos dieną būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai Karaliaus Mindaugo FB paskyroje dalijosi savo mylimų augintinių nuotraukomis. Kaip gera, kad jie turi tokius rūpestingus ir mylinčius šeimininkus!

Dalintis su draugais: