Būsimieji floristai papuošė Kauno valstybinį lėlių teatrą

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantiems floristams artėjančios Kalėdos dovanoja daug kūrybinės praktikos – jie gamina kalėdinius vainikus, kompozicijas, šventiškai puošia įvairias erdves. Kiekvienais metais puošiamas Kauno valstybinis lėlių teatras šiemet suspindo ypač jaukiai ir pasakiškai.

Floristikos profesijos mokytoja Jolita Jaciunskienė pasakoja, jog besimokydamos „Interjero ir aplinkos floristikos“ modulį mokinės gavo užduotį apgalvoti kelis lėlių teatro langų-vitrinų puošimo variantus, parengti eskizus, nurodyti, kokios floristines medžiagos bus naudojamos. Iš visų pateiktų variantų-eskizų buvo pasirinkta mokinės Eglės Paškevičienės mintis bei kompozicija, atskleidžianti stebuklingą gamtos ir miesto sąsajos prasmę.

Dekorui buvo naudojamos samanos, maumedžio šakos, ilex, leukodendronai, laukinės morakos, kartonas ir parafinas. Tarsi iš vaikiškos pasakų knygos atgijusios dekoracijos žaismingai primena, jog Kalėdos jau ne už kalnų. Praeidami stabtelkite ir pasigrožėkite.

Dalintis su draugais: