Būsimieji floristai mokosi kurti interjero ir aplinkos floristines kompozicijas

„Daugelis floristų paslaugomis naudojasi ne tik norėdami ką nors pasveikinti, bet ir papuošti įmonių, konferencijų erdves, organizuojamus renginius ar savo namus. Floristikos amatą siekiantys įgyti mokiniai mokosi kurti interjero ir aplinkos floristines kompozicijas, kas labai paklausu rinkoje. Tam yra skirtas netgi atskiras modulis, kurio metu suteikiamos visos specifinės žinios,“ – pasakoja Karaliaus Mindaugo PMC floristikos profesijos mokytoja Jolita Jaciunskienė.

Mokymo centro erdves puošia būtent floristo profesiją pasirinkusių mokinių darbai. Š. m. lapkričio 4 d. mokinės kartu su mokytoja Jolita gilino praktines žinias komponuojant interjero floristiką. Pagrindinė užduotis buvo ne tik tinkamai parinkti augalus, bet ir juos tinkamai susodinti, kad atrodytų estetiškai ir profesionaliai.

Mokinės džiaugiasi praktine patirtimi ir profesiniu pasirinkimu.  Būsimoji floristė Aurelija pasakoja, kad tik įgijusi KTU pramoninio dizaino bakalaurą suprato, jog tai ne ta sritis, kurioje norėtų realizuoti save ir jaustųsi laiminga.

„Mane visada labai traukė menai, tad ilgai nedvejojus nusprendžiau sekti savo hobiu ir įgyti floristo profesiją. Daugelis negalėjo suprasti, kaip diplomuota inžinierė staiga atsiduoda floristikai. Bet įdomiausia tai, kad kai mokaisi tai, kas iš tiesų labai patinka, tai ir sekasi. Šio metu esu antrakursė ir dirbu pagal profesiją viename floristikos ir interjero salone. Manau, kad svarbiausia išlaisvinti save, kūrybiškumą, nebijoti rizikuoti ir nuolat tobulėti,“ – teigia Aurelija ir motyvuotai siekia profesinės sėkmės.

Dalintis su draugais: