Būsimieji biuro administratoriai susipažino su bendruomenės „Biurų sesės“ veikla

2022 01 11

„Biurų Sesės“ – vienintelė bendruomenė Lietuvoje, vienijanti biurų administratores, sekretores, padalinių ir vadovų asistentes. „Esame tarsi profesinė šeima, kurios nariai nori kartu augti ir tobulėti, taip pat padėti vieni kitiems spręsti kasdien biuro administravimo darbe kylančius iššūkius“, – sako bendruomenės atstovas Edmundas Rupkus. Daugiau nei 200 biuro administravimo specialistų vienijanti „šeima“ siūlo savo nariams daug įvairių tobulėjimo ir bendradarbiavimo galimybių.

2022 m. sausio 11 d. „Biurų sesių“ nariai apsilankė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre ir čia besimokančius biuro administratorius supažindino su savo veikla. Administratorėmis dirbančios Aušra, Brigita, Lina ir Eglė papasakojo mokiniams, kiek daug apima jų darbas, dalinosi patarimais, kaip sklandžiai organizuoti darbą biure bei susidoroti su kylančiais iššūkiais. Profesinę administratorių šeimą atstovaujantis Edmundas Rupkus pakvietė jungtis į bendruomenę ir niekada nenustoti tobulėti.

Tapus „Biurų sesių“ bendruomenės nariu atsiveria galimybės dalyvauti virtualiuose bei gyvuose susitikimuose su įvairių sričių specialistais, kurie padeda biuro administratorėms tobulėti profesinėje srityje, motyvuoja bei įkvepia. Bendruomenės nariai turi savo forumą, kuriame dalinamasi vertingais patarimais, padeda spręsti kasdienines problemas. Bendruomenę globojančios įmonės negaili staigmenų ir išskirtinių pasiūlymų.

Tapti nariu ir sužinoti daugiau apie „Biurų seses“ galite čia: https://www.biuruseses.lt/.

Dalintis su draugais: