Baigiamojoje projekto „Perfect Match“ konferencijoje pristatyti pasiekti rezultatai, siekiant inovatyvių mokymosi galimybių

2023 05 24

Darbo pasaulyje įsidarbinimui didelę reikšmę turi potencialaus darbuotojo turima patirtis. Turėti tarptautinės darbo patirties – tai galimybė save išskirti iš kitų kandidatų ir būti greičiau pastebėtam bei labiau vertinamam dėl įgytų platesnio įgūdžių spektro. Pandemijos laikotarpis parodė, kad šios galimybės gali tapti iššūkiu. Tarptautinio Erasmus+ projekto „PERFECT MATCH: COVID-19 pandemijos iššūkių sprendimas ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų ir įmonių bendradarbiavimo skatinimas, siekiant inovatyvių tarptautinių darbo vietoje mokymosi galimybių“ (projekto Nr. 2020-1-FR01-KA226-VET-09501)“ vienas iš esminių tikslų buvo suteikti profesinio mokymo centrų mokiniams daugiau priemonių rasti tarptautines mokymosi darbo vietoje galimybes.

Gegužės 17-18 dienomis Mančesteryje (Jungtinė Karalystė) vyko paskutinis projekto partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovės Ina Klimavičienė ir Inga Adomaitienė. Susitikimo metu buvo baigiami projekto metu sukurtų priemonių vertimai į partnerių šalių kalbas. „Dabar galime pasidžiaugti, kad tiek mūsų mokyklos mokiniai, tiek ir kitų profesinių mokyklų mokiniai gali naudotis tokiomis priemonėmis kaip sukurtos vaizdo pamokos, parengti informatyvūs lankstinukai ir sukurta internetinė svetainė, kuri yra patogi ir inovatyvi vieta įmonėms bei mokiniams, mokykloms surasti vieniems kitus dėl tarptautinių praktikų,“ – rezultatais dalinasi I. Adomaitienė.

Gegužės 19 dieną Mančesteryje vyko baigiamoji projekto konferencija, kurios metu visi rezultatai buvo pristatyti tarptautinei bendruomenei. Projekto metu paruoštos priemonės yra prieinamos net septyniomis kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių, italų, prancūzų, ispanų ir portugalų. Patogiam informacijos pasiekimui sukurtas QR kodas, jį nuskaitę rasite daugiau informacijos apie projektą, galėsite sekti projekto suvienytą bendruomenę ir prie jos prisijungti socialiniuose tinkluose bei pasiekti ir naudotis naudinga medžiaga tarptautiniam mokymuisi darbo vietoje.

Susipažinkite su projekto rezultatais: https://www.perfectmatch-erasmus.com/.

 

                                                          

Dalintis su draugais: