Atvirų durų dienose apsilankė Švietimo, mokslo ir sporto ministrė (foto)

2023 04 24

Balandžio 21–22 d. nuo 10 iki 18 val. visose šalies profesinio mokymo įstaigose vyko nacionalinės Atvirų durų dienos. Penktadienį Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre apsilankė Švietimo, mokslo ir sporto ministrė (ŠMSM) Jurgita Šiugždinienė. Čia ji susitiko su Karaliaus Mindaugo PMC direktore Nora Pileičikiene ir bendruomene, susipažino su sektorinio Grožio paslaugų centro veikla bei praktiškai „pasimatavo“ pristatomas profesijas.

Anot ministrės, atvirų durų dienos – puiki proga visuomenei iš arčiau pažinti profesinį mokymą, kuris yra labai modernus ir atsinaujinęs. „Profesinis mokymas – perspektyvus pasirinkimas. Net jeigu mokinys ruošiasi studijuoti aukštojoje mokykloje, pasimatuoti ir suprasti profesiją – labai naudinga. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras  besimokančiųjų skaičiumi atsilieka tik nuo Vilniaus universiteto, čia sutelkta stipri, energinga komanda ir puikūs mokytojai,“ – sako J. Šiugždinienė.

Ministrė atvirų durų dienoje praktiškai išbandė paramediko profesiją ir mokėsi padėti užspringusiam žmogui ar kūdikiui. Taip pat stebėjo, kaip saugiai turi būti transportuojamas sužeistas žmogus. Apsilankiusi jojimo simuliatoriaus klasėje ministrė domėjosi, kaip moderni įranga gali padėti išsaugoti žirgų ir raitelių sveikatą bei padėti ugdymo procese.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo Atvirų durų dienose Karaliaus Mindaugo PMC! Pristatėme populiariausias sveikatos ir socialinės gerovės, grožio bei verslo krypčių profesijas bei dovanojome pačias įvairiausias paslaugas! Tikime, kad praktiniai mokytojų patarimai pravers kasdieniame gyvenime, o profesijos „pasimatavimas“ padės apsispręsti renkantis profesinį kelią.

Primename, kad jau birželio 1 d. startuoja priėmimas mokytis! Užduoti Jums rūpimą klausimą apie dominančią profesiją ir priėmimą visuomet galite tel. +370 626 64580 ir el. p. priemimas@kaupa.lt.

Dalintis su draugais: