Atvirų durų dienoje supažindinome su paklausiausiomis profesijomis

2023 03 31

Kovo 30 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro sektoriniame Grožio paslaugų centre vyko Atvirų durų diena, kurios metu kiekvienas besidomintis profesiniu mokymu galėjo „pasimatuoti“ dominančią profesiją. Durys buvo atvertos visiems, kurie nori susipažinti su modernia praktika, profesijos mokytojais ir paklausiomis profesijomis – nuo kosmetiko, kirpėjo, vizažisto iki apsaugos darbuotojo ar renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus.

Renginių įgarsinimo ir apšvietimo priemonių demonstravimas sutraukė daug jaunimo dėmesio ir noro išbandyti DJ darbo pobūdį. Daugelis merginų, kurias domino kirpėjo profesija, pasinaudojo plaukų dažymo kreidelėmis paslauga ir sužinojo naudingos informacijos apie plaukų priežiūrą. Vizažisto profesija pristatyta atliekant makiažus ir konsultuojant dieninio makiažo atlikimo klausimais. Tam, kad jaunimas jaustųsi saugiau ir žinotų pagrindinius savigynos principus, naudingais patarimais dalinosi apsaugos darbuotojo ir apsaugos vadovo profesijų atstovas.

„Buvo labai smagu sulaukti tokio didžiulio susidomėjimo šiuo renginiu. Džiugu, kad susipažinti su įvairiomis paklausiomis profesijomis gausiai atvažiuoja ne tik mokinių grupės iš įvairių mokyklų, bet užsuka ir vis daugiau pavienių asmenų, atvyksta šeimos ir žmonės, kurie ieško persikvalifikavimo galimybių,“ – sako Karaliaus Mindaugo PMC karjeros specialistė Judita Matulevičienė.

Renginyje apsilankė daugiau nei 200 žmonių. Atvyko mokinių grupės iš Kauno Simono Daukanto progimnazijos, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinės mokyklos, Kėdainių r. Akademijos gimnazijos, Jonavos r. Užusalių mokyklos-daugiafunkcinio centro, Raudondvario gimnazijos, Prienų Revuonos pagrindinės mokyklos, Kauno r. Domeikavos gimnazijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos bei Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos.

Dėkojame visiems, kurie atvyko ir dalyvavo renginyje. Jei nepavyko sudalyvauti, lauksime jau balandžio 21–22 dienomis, 10.00–18.00 val. didžiausiose metuose ATVIRŲ DURŲ DIENOSE. Daugiau informacijos – jau netrukus. Užduoti Jums rūpimą klausimą apie dominančią profesiją, priėmimą visuomet galite priėmimo tel. +370 626 64580.

           

Dalintis su draugais: