Atvirų durų dienoje profesiją „pasimatavo“ daugiau nei 500 žmonių (foto)

2023 01 20

2023 m. sausio 19 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro sektoriniame Grožio paslaugų centre vyko Atvirų durų diena, kurios metu praktiškai pristatytos populiariausios grožio, sveikatos ir socialinės gerovės bei verslo krypčių profesijos. Renginyje apsilankė tiek pavieniai asmenys, tiek mokinių grupės net iš 17 bendrojo ugdymo mokyklų. Daugiau nei 500 profesija besidominčių žmonių praktiškai „pasimatavo“ dominančią profesiją.

Besidomintys paramediko profesija sužinojo, kaip reiktų elgtis užspringimo atveju ir mokėsi atlikti pradinį gaivinimą. Vizažisto ir grimuotojo profesija pristatyta atliekant makiažus ir grimus norinčioms grįžti pasipuošus iš renginio. Tie, kurie dalyvavo užsiėmime su floristais grįžo su savo pačių susikurtomis floristinėmis apyrankėmis. Daugelis merginų, kurias domino kirpėjo profesija, pasinaudojo plaukų dažymo kreidelėmis paslauga ir daug sužinojo apie plaukų priežiūrą. Daug puikių emocijų dovanojo renginio dalyvių apsilankymas Karaliaus Mindaugo PMC „Šunų kirpykloje“ bei inovatyvaus jojimo simuliatoriaus išbandymas praktinio mokymo bazėje.

Dėkojame visiems, kurie atvyko ir dalyvavo renginyje. Buvo labai smagu sulaukti tokio didžiulio susidomėjimo. Jei nepavyko sudalyvautirenginyje, tačiau jau dabar trokštate užduoti Jums rūpimą klausimą apie dominančią profesiją, drąsiai skambinkite priėmimo tel. +370 626 64580. Taip pat informuojame, jog Karaliaus Mindaugo PMC ištisus metus vyksta profesinis orientavimas, čia laukiamos mokinių grupės, kurios nori pažinti pačias įvairiausias profesijas.

Primename, kad jau 2023 m. vasario 1 d. startuoja pagrindinis priėmimas (žiemos etapas). Visus išsamius profesijų aprašymus galite rasti – https://www.kaupa.lt/mokymu-programos.

Dalintis su draugais: