Aptartos kurčiųjų bendruomenės moksleivių įtraukimo į profesinį mokymą galimybės

2021 m. rugsėjo 14 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė dr. Nora Pileičikienė ir profesijos mokytoja Inga Liobikienė susitiko su Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentu Kęstučiu Vaišnora  ir aptarė kurčiųjų bendruomenės moksleivių įtraukimo į profesinį mokymą galimybes bei iššūkius. Sutarta bendradarbiauti ir siekti prasmingų pokyčių.

„Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vykdomos profesijos yra patrauklios kurtiesiems. Mūsų tikslas yra užtikrinti tiek ugdymo prieinamumą, tiek jo kokybę šiems asmenims.  Diskutuojame su Lietuvos kurčiųjų draugija ir ieškome būdų, kaip galėtume tobulėti, siekiant gerinti kurčiųjų įtrauktį mūsų profesinio mokymo centre. Esame motyvuoti tobulėti, bendradarbiauti, mokytis, kurti ir įgyvendinti projektus, kurie padėtų mums kelti kompetencijas, o kurtiesiems lengviau integruotis į ugdymo procesą“, – sako Karaliaus Mindaugo PMC direktorė dr. Nora Pileičikienė.

Džiaugiamės prasmingu susitikimu, ir primename, kad rugsėjo 20–26 dienomis vyks Tarptautinė kurčiųjų žmonių savaitė, kurios  pagrindinė tema – „Švenčiame klestinčias kurčiųjų bendruomenes“. 2021 m. Tarptautinės gestų kalbų dienos tema – „Mes palaikome žmogaus teises!“. Daugiau aktualios informacijos galite rasti: http://www.lkd.lt/ bei https://bit.ly/3ArDiqN.

 

Dalintis su draugais: