Apie vizualinės reklamos perspektyvas – su „Wrap Freaks“ vadovu Mantu Bacevičiumi

2022 09 15

2022 m. rugsėjo 15 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantys būsimieji vizualinės reklamos gamintojai turėjo puikią progą susipažinti su profesijos pritaikymo galimybėmis darbo rinkoje. Mokiniams savo verslo kūrimo istoriją ir darbo procesus pristatė įmonės „Wrap Freaks“ vadovas Mantas Bacevičius.

„Profesionalus ir kokybiškas automobilių klijavimas plėvele – mūsų kasdienybė. Mes trokštame supažindinti žmones su klijavimo plėvele teikiamais privalumais bei pranašumais. Dirbame su įvairaus rango įmonėmis bei klientais, kuriuos konsultuojame, analizuojame jų idėjas bei suteikiame aukščiausios kokybės rezultatus. Dėl mūsų turimos ilgos patirties šioje rinkoje – visada esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti geriausią variantą atsižvelgdami į klientų norus“, – sako M. Bacevičius ir priduria, kad prireikė ne vienerių metų praktinio darbo, kad verslas taptų našus ir populiarus. Vadovas sako, kad labiausiai įkvepia darbų rezultatai ir patenkinti klientai.

Būsimieji vizualinės reklamos gamintojai domėjosi vykdomo verslo kasdienybe, atliekamais darbais ir įdomiausiais užsakymais. Anot M. Bacevičiaus, pilnas automobilio ar atskirų dalių apklijavimas plėvele padeda pakeisti automobilio spalvą, tekstūrą bei bendrą išvaizdą. Tai puikus būdas nedažant pakeisti automobilio spalvą per pakankamai trumpą laiką. Šios paslaugos populiarios tarp tų, kurie nori savo automobilį padaryti išskirtiniu. Taip pat paklausus įmonių automobilių, sportinių automobilių apklijavimas bei automobilio interjero detalių apklijavimas.

Dėkojame už pasidalinimą praktine savo verslo vystymo patirtimi. Tikime, jog tai įkvėps mokinius vystyti savo verslo idėjas.

Dalintis su draugais: