Absolventai džiaugiasi įgiję paklausias profesijas

Birželio 26 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko iškilminga profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonija. Absolventus sveikino ir profesinės sėkmės linkėjo Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė, skyrių vedėjai, mokytojai. Muzikinį sveikinimą susirinkusiems absolventams bei svečiams dovanojo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Rita Preikšaitė.

Profesinio mokymo diplomai įteikti Kirpimo, Tekstilės, Kosmetikos, Gyvūnų priežiūros bei Smulkaus verslo organizavimo skyrių absolventams. Džiugu, jog nemaža dalis jų įgijo ne tik profesinę kvalifikaciją, bet ir vidurinį išsilavinimą su išduodamu brandos atestatu. Anot Karaliaus Mindaugo PMC direktorės N. Pileičikienės, pamažu populiarėja požiūris, jog profesinės karjeros kelią galima pradėti projektuoti ir nuo profesinės mokyklos laiptelio. „Įstojus mokytis po 10 klasių, kartu su brandos atestatu įgyjama ir pasirinkta profesija. Taip ne tik sutaupoma laiko, bet ir pasitikrinamas profesinis apsisprendimas. Įgyta praktiška specialybė leidžia nesunkiai susirasti darbą ir suteikia galimybę tęsti studijas kolegijose ar universitetuose. Mūsų absolventai puikiai įsilieja į darbo rinką, nebijo imtis individualios veiklos, kurti savo verslus, taip pat yra puikiai darbdavių vertinami specialistai,“ – teigia N. Pileičikienė.

„Džiaugiamės įgiję puikius praktinius įgūdžius ir savo svajonių profesijas. Dėka nuostabių profesijos mokytojų, praktikos galimybių, šiltos bendruomenės išmokome ne tik visų profesijos subtilybių, bet ir užsibrėžėme daug ambicingų tikslų ateičiai. Profesinio mokymo centras daugeliui mūsų tapo naujų atradimų bei reikšmingų pasiekimų vieta, į kurią visada norėsis sugrįžti,“ – mokinių vardu Karaliaus Mindaugo PMC mokytojams, vadovams dėkojo aktyvi Mokinių tarybos narė ir buvusi pirmininkė Sonata Šidlauskytė. Mergina, įgijusi kirpėjo profesiją, džiaugiasi sukauptu žinių bagažu ir planuoja savo profesinę karjerą grožio srityje.

Džiugu, jog Kosmetikos ir Kirpimo skyrių absolventės ištisus metus demonstravo puikius profesinius įgūdžius įvairiuose konkursuose ir čempionatuose. Visos prizinės iškovotos šiemet vykusiame Atvirame Lietuvos čempionate „Kaunas Beauty 2019“ bei įvairiuose meistriškumo konkursuose.

Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos absolventė Domantė Kučinskytė šiemet iškovojo I vietą vizažisto nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse. Mergina jau dvejus metus dirba pagal profesiją ir kuria nuostabius makiažus. „Dirbu salone, jau turiu nuolatinių klientų ratą ir džiaugiuosi atradusi profesiją, atveriančią kelius į svajonių darbą“, – džiaugiasi Domantė.

Kirpimo skyriaus absolventė Vaiga Stalauskaitė šiemt iškovojo III VIETA kirpėjo nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse! Vaiga teigia, kad dar vaikystėje žinojo, kokią profesiją rinksis. „Tai pirmoji mano profesija, žinau, kad neapsirikau savo pasirinkime. Pabaigus mokslus planuoju dar labiau tobulėti, nes tai profesija, kuri reikalauja nuolatinio augimo bei domėjimosi naujausiomis tendencijomis.

Džiugu, jog šiemet tarp absolventų – I vietą tarptautiniame tekstilės srities profesinio meistriškumo konkurse „Mano banguojanti jūra 2019“ iškovojusi Ieva Grunskytė. Iš pradžių mergina krimto mokslus aukštojoje mokykloje, kur įgijo taikomosios tekstilės specialybę, vėliau metus mokėsi individualaus siuvimo viename iš Londono koledžų. „Siuvėjo profesija labai siejasi su anksčiau įgyta specialybe. Dailės akademijoje įgytas žinias papildė praktinės žinios ir įgūdžiai profesinėje mokykloje. Dabar stengiuosi kuo daugiau siūti,“ – teigia Ieva ir priduria, kad labai dažnai puošiasi savo kurtais drabužiais.

Absolventai džiaugiasi patirtimi, kurią įgijo besimokydami profesinio mokymo centre, individualiu dėmesiu kiekvienam besimokančiajam bei sudarytomis sąlygomis dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose projektuose, konkursuose ir čempionatuose.

Centro bendruomenė atsisveikina su absolventais ir laukia naujų mokinių. Prašymai mokytis teikiami internetu www.profesinis.lamabpo.lt. Jeigu Jums kyla klausimų, ar sunkumų pildant prašymą LAMA BPO sistemoje, kviečiame atvykti į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą, (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas). Priėmimo klausimais konsultuojama 217 kabinete, kiekvieną darbo dieną, nuo 09.00 iki 16.00 val. Čia Jums padėsime užpildyti prašymą! Kviečiame užduoti rūpimus klausimus tel. +370 626 64580.

Visas diplomų įteikimo šventės akimirkas rasite Karaliaus Mindaugo PMC Facebook paskyroje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija.

Dalintis su draugais: