Organizuotas patyčių prevencijos renginys „Emocijų įvairovė mokyklos gyvenime“

2023 05 10

Gegužės 9 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre organizuotas patyčių prevencijos renginys-iniciatyva „Emocijų įvairovė mokyklos gyvenime“. Kauno regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių komandos, lydimos socialinių pedagogų ir psichologų, pristatė kūrybinius darbus emocijų raiškos tema. Mokiniai savo darbais siekė originaliai atskleisti pačias įvairiausias mokykloje patiriamas emocijas.

Renginyje dalyvavo Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Kauno taikomosios dailės mokyklos, Kauno informacinių technologijų mokyklos, Kauno technologijų mokymo centro, Jonavos politechnikos mokyklos bei Karaliaus Mindaugo PMC mokinių komandos. Jauki renginio atmosfera ir jautrios patiriamų emocijų temos paskatino mokinius diskutuoti ir drąsiai pristatyti savo paruoštus kūrybinius darbus – nuo repo, dailės darbų, sukurtų video klipų ir filmų bei žaidimų.

VŠĮ „Juoda avis“ lektorė, psichoterapeutė Laura Stumbraitytė renginio metu pravedė edukacinius mokymus apie patiriamų emocijų įvairovę, minčių ir jausmų reiškimą bei tyrinėjimą. Anot lektorės, asmeninis tobulėjimas, savęs pažinimas ir emocinio intelekto ugdymas yra būtinas kiekvienam savimi pasitikinčiam bei laimingam žmogui, o geriausia mokomasi iš asmeninio patyrimo.

Renginį organizavo Lietuvos švietimo pagalbos ir socialinių pedagogų metodinis komitetas bei Karaliaus Mindaugo PMC socialinės pedagogės – Nijolė Eglė Ganusauskienė ir Nijolė Dinapienė.

Dalintis su draugais: