lt en

Priimame mokytis:

  • po 10 klasių (programos trukmė 2 metai ir 7 mėnesiai), programos kodas P42021202;
  • po 12 klasių (programos trukmė 1,5 metų), programos kodas P43021202;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų (programos trukmė 1 metai), programos kodas T43021203.

Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt.

Būsimo darbo specifika

Dekoruotojo kvalifikaciją įgiję asmenys galės dirbti teatrų dirbtuvėse, kultūros centruose bei vykdyti individualią veiklą. Dekoruotojo darbo priemonės: kompiuteris, įvairios piešimo, tapybos priemonės, dažai bei įvairios priemonės scenografijos elementų gamybai. Naudojami rankiniai, mechaniniai ir elektriniai pjovimo, gręžimo, frezavimo, šlifavimo įrankiai, siuvimo mašinos, lyginimo sistemos ir kt. Mokomasi savarankiškai parengti dekoro idėjas, gaminti dekoro elementus ir dekoracijas, gaminti butaforijos objektus. 

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Dekoro idėjos parengimas“ – išmoksite sukurti dekoro ir pristatyti idėją, parengti scenos dekoracijų eskizus, scenos dekoro projektą ir maketą.

„Dekoro elementų ir dekoracijų gamyba“ – išmoksite dekoruoti gaminius iš įvairių medžiagų, gaminti ir montuoti dekoracijas ir jų elementus, taikant įvairias apdorojimo technologijas.

„Butaforijos objekto gamyba“ – išmoksite gaminti butaforijos objektus (formą ir (arba) tūrį), dekoruoti butaforijos objektus tradicinėmis technologijomis ir naudojant skaitmenines technologijas.

Pasirenkamieji moduliai:

„Eksponavimo zonų dekoravimas“* – išmoksite parengti eksponavimo zonų apipavidalinimo dekoravimo projektą, įrengti ir apipavidalinti eksponavimo zonas (ekspozicijų, parodų stendus ir vitrinas).

„Meninis sienos dekoravimas“* – išmoksite parengti bei dekoruoti sieną pagal meninį dekoratyvinės kompozicijos projektą.

„Teatro lėlių ir kaukių gamyba ir dekoravimas“*– išmoksite gaminti ir dekoruoti teatro lėles ir kaukes.

* Moduliai „Eksponavimo zonų dekoravimas“, „Meninis sienos dekoravimas“ ir „Teatro lėlių gamyba ir dekoravimas“ skirti tik pirminėms mokymo programoms (P42021202; P43021202).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė (testas) ir praktinė.
Baigus visą modulinę programą vyksta Įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą dekoruotojo modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: www.profesinis.lamabpo.lt

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

Dalintis su draugais: