IES ir ICI sertifikatai

IES sertifikatas

Tarptautinis dokumentas apie išsilavinimą. Darbo galimybės. Savirealizacija. Sėkmė.

IES sertifikuoja švietimo institucijas ir jų edukacines programas. Sertifikavimo rezultatas yra reitingo nustatymas, kuris aiškiai deklaruoja institucijos kokybės lygį. Svarbiausia tarptautinio IES sertifikato teikiama informacija yra Įvertinimas, kurį sudaro šeši punktai (1. Kontinentas 2. Valstybė 3. Švietimo subjekto reitingas 4. Mokymo programos apimtis 5. Lektorių užtikrinimo konkrečiai mokymo programai reitingas 6. Identifikacinis numeris, kuriuo absolventas įvedamas į IES duomenų bazę). Unikalus sertifikavimo įstaigos produktas – tarptautinis sertifikatas (IES) absolventams. Šį sertifikatą gali įsigyti bet kuris absolventas, sėkmingai užbaigęs sertifikuotą mokymo programą.

ICI sertifikatas

Profesinė kompetencija. Supažindinti darbdaviai. Geresnės galimybės darbo rinkoje.

Bendradarbiaujant IES ir ICI atsirado absolvento profesinę kompetenciją aprašantis ICI sertifikatas. Supažindintiems darbdaviams suteikia pilną informaciją apie įgytas žinias ir praktiką. ICI sertifikatą sertifikuotų mokyklų absolventai gauna automatiškai kartu su IES sertifikatu. Išduodamas tik angliška spausdinta (ir elektroninė) versija. Užpakalinės sertifikato pusėje pateikiamas supažindintų darbdavių sąrašas. Sujungus sertifikatus sustiprėja jų pozicija ir reikšmė tarptautinėje ir vietinėje darbo rinkoje.

Pagrindiniai IES ir ICI sertifikatų aspektai:

 • Sertifikate vertinamos ne absolvento žinios, o mokyklos lygis.
 • Tarptautinis išsilavinimo dokumentas.
 • Sertifikatas yra pripažintas tarptautiniu mastu.
 • Jis išduodamas anglų kalba, valstybine kalba ir kitomis 28 pasaulio kalbomis.
 • Yra anglų kalbos ir valstybinės kalbos diplomo priedas, apibūdinantis pagrindinius absolvento įgūdžius.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras bendradarbiauja su IES nuo 2003 m.

Sertifikatų pritaikymas

Tarptautiniai IES sertifikatai absolventams išduodami jau nuo 1997 metų ir per tą laiką globalioje darbo rinkoje įgijo svarbią poziciją. Sertifikato pirmenybė yra suprantamumas, nes visuomet išduodamas anglų ir oficialia konkrečios šalies kalba. Be to galima gauti sertifikato versijas beveik 30 kalbų. Kaip tik todėl tai „Sertifikatas, kuriam negalioja sienos“. IES ir ICI sertifikatai suteikia daugiau galimybių įsidarbinti užsienio įmonėse. Pateikus šiuos sertifikatus darbdaviams Lietuvoje ir už jos ribų atsveria platesnės galimybės gauti darbą. (Daugiau info: https://www.ies-info.com/; https://www.ies-info.com/lt).

Sertifikatų užsakymo galimybės

Įprastai spausdintiniai ir elektroniniai sertifikatai išduodami anglų ir valstybine kalba. Taip pat galima gauti ir oficialius vertimus į kitas kalbas: vokiečių, prancūzų, ispanų, italų, portugalų, rusų, indoneziečių, vietnamiečių, kinų, graikų, švedų, arabų, japonų, vengrų, lenkų, čekų, slovakų, latvių, lietuvių, estų, ukrainiečių, rumunų, bulgarų, kroatų, turkų.

 • Standartinis sertifikatų komplektas susideda iš vertimo į anglų kalbą ir valstybinę kalbą – 95 Eur.
 • Mažasis sertifikatų komplektas susideda iš vertimo į anglų kalbą, valstybinę kalbą ir į dar vieną Jūsų pasirinktą pasaulinę kalbą – 115 Eur.
 • Didysis sertifikatų komplektas susideda iš vertimo į anglų kalbą, valstybinę kalbą ir net į 5 Jūsų pasirinktas pasaulines kalbas – 120 Eur.

Sertifikatų užsakymo tvarka

Sertifikatai standartiškai užsakomi vasario ir birželio mėnesiais. Pagal poreikį gali būti užsakomi ir dažniau. Užsakymo tvarka:

 1. Absolventai prašymą pildo kompiuteriu, pasirašytas ir skenuotas atsiunčiamas el. paštu judita.matuleviciene@kaupa.lt (Prašymo forma).
 2. Tarptautinės organizacijos IES sertifikuotą programą baigęs absolventas į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro sąskaitą (SEB Bankas LT 377044060003606280, mokėjimo paskirtis: už IES tarptautinį sertifikatą) įneša sumą, atitinkančią nustatytą sertifikato kainą. Absolventai sumokėję reikiamą sumą už sertifikatą, pinigų pervedimo kvitą atsiunčia el. paštu judita.matuleviciene@kaupa.lt.
 3. Absolventai, kurie prašymą teikia ne einamaisiais metais kada baigė profesinio mokymo programą, kartu siunčia ir profesinio mokymo diplomo kopiją.

*Einamaisiais metais baigus mokymo programą ir teikiant prašymą tarptautiniam sertifikatui prašymai ir pervedimo kvitas siunčiamas grupės vadovui (skyrius pateikia visus prašymus kartu).
Elektroniniai sertifikatai išsiunčiami absolvento nurodytu el. pašto adresu. Apie spausdintinių tarptautinių sertifikatų atsiėmimo laiką absolventai informuojami el. paštu. Tarptautiniai sertifikatai saugomi Centro archyve (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 223 kab.).

Kontaktai pasiteiravimui: judita.matuleviciene@kaupa.lt