Grožio procedūros moterims iš Kauno raj. socialinių paslaugų centro dovanojo bendrystę ir šypsenas (foto)

2021 11 25

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendradarbiavimas su SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centru dovanoja abipusiškai naudingas patirtis ir iniciatyvas.

2021 m. lapkričio 23 d. Karaliaus Mindaugo PMC sektoriniame Grožio paslaugų centre vyko grožio akcija Kauno raj. socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus bendruomenės moterims. Grožio procedūras dovanojo sektoriniame centre praktiką atliekančios būsimosios kirpėjos, kosmetikės ir vizažistės. Šis vizitas tapo baigiamuoju Šeimos gerovės skyriaus vykdomų veiklų ciklo bendruomenei „Padovanok sau rudens“ renginiu.

„Savo veiklų ciklu siekėme ne tik motyvuoti moteris rūpintis emocine ir dvasine būsena, suteikti stiprybės, bet skirti laiko ir sau malonioms grožio procedūroms. Į veiklas įtraukėme staigmeną, kuri tapo savotišku „apdovanojimu“ už siekį ir norą tobulėti. Ieškodami galimybių dalyvėms suteikti grožio procedūrų malonumą ir džiaugsmą, atradome Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą ir džiaugiamės užsimezgusia socialine partneryste. Tikime, kad čia apsilankiusios moterys į namus grįš pailsėjusios ir spindinčiomis akimis“, – teigia Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus atvejo vadybininkė Vilija Perevičienė.

Karaliaus Mindaugo PMC sektorinio Grožio paslaugų centro vadovė Rūta Sutkuvienė įsitikinusi, kad bendradarbiavimas naudingas abiem pusėms: „Tai puiki praktika būsimiems grožio specialistams. Jie dirba realaus darbo proceso sąlygomis, tad jiems reikia pažinti kuo įvairesnius klientus. Žinodami, kad jų atliekamos procedūros yra dovana – jie patys jaučiasi pakylėtai ir smagiai, nes juk gera daryti gera“, – sako R. Sutkuvienė.

Būsimoji vizažistė Vytenė gražinusi Filomeną sako, kad praktika atliekant makiažą brandžiai moteriai labai reikalinga ir naudinga. „Dažniausiai mokymo proceso metu makiažus darome jaunoms merginoms arba viena kitai, tad tos praktikos su brandesne oda visada norisi kuo daugiau“, – džiaugiasi Vytenė, kuri Karaliaus Mindaugo PMC jau yra įgijusi kosmetiko specialybę ir šiuo metu mokosi vizažo paslapčių.

„Džiaugiuosi apsilankymu ir puikai suteiktomis paslaugomis. Būsimosios kirpėjos ir vizažistės dovanojo tikrą šventę. Po tokių paslaugų iš tiesų norisi šypsotis ir eiti pirmyn“, – sako projekto dalyvė Giedrė, pasinaudojusi kirpimo ir vizažo paslaugomis.

    Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus komanda sako, kad tokios akcijos ir naujos pažintys įkvepia naujiems projektams ir darbams. Džiugu, kad apsilankymas Karaliaus Mindaugo PMC sektoriniame Grožio paslaugų centre leido iš arčiau pažinti modernų ir inovatyvų profesinį mokymą. 

Dalintis su draugais: