lt en
Programa  Sporto rėmimo fondas
Projekto pavadinimas Renkuosi judėti
Projekto numeris SRF-FAV-2019-1-0186
Projekto vykdytojas Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Lietuva
Projekto tikslinė grupė Vaikai ir jaunimas iki 29 m. bei suaugusieji
Projekto trukmė 26 mėnesiai, 2019 m. rugpjūtis – 2021 m. rugsėjis, pratęsta iki 2022 m. 06 mėn.
Projekto aprašymas Projekto tikslas – skatinti sveikatinamojo fizinio aktyvumo plėtrą ir didinti fizinio aktyvumo raštingumą visuomenėje, organizuojant fizinio aktyvumo, prieinamo visiems, veiklas: pėsčiųjų žygius ir fizinio aktyvumo įgūdžių ugdymosi stovyklas. Projektas orientuojasi į tarptautines fizinio aktyvumo rekomendacijas ir gaires, kurios skirtos pagerinti suaugusiųjų, vaikų ir paauglių, kurių sveikatinamojo fizinio aktyvumo lygis atitinka PSO rekomenduojamą minimalų lygį skaičių per fizinio aktyvumo įgūdžių ugdymą ir lauko fizinio aktyvumo veiklų skatinimą.
Projekto metu bus organizuojami pėsčiųjų žygiai Palangoje, Pervalkoje ir Kaune bei vaikų fizinio aktyvumo stovyklos Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro praktinio mokymo bazėje „Kalbantys sodai“ Pervalkoje. Pėsčiųjų žygiais siekiama ne tik paskatinti fizinio aktyvumo raštingumą bendruomenėse, bet taip pat ugdyti ir bendrąsias kompetencijas, tokias kaip motyvacija būti fiziškai aktyviems, daugiau judėti, prisiimti atsakomybę už savo sveikatos stiprinimą, o taip pat susiję socialiniai įgūdžiai ir nuostatos.
Pėsčiųjų žygiais taip pat bus skatinama sporto savanorystė, įtraukiant savanorius įorganizavimo ir priežiūros veiklas, edukacinius užsiėmimus numatytose stotelėse.
Projekto biudžetas 27209,00 EUR