Vizito Ispanijoje metu – diskusijos su potencialiais partneriais

Tarptautiškumas ir jo dėka įgytos kompetencijos tampa vis svarbesnės šiuolaikinėje darbo rinkoje. Europos Sąjunga ir jos valstybės narės vis labiau pasikliauja žmonėmis, turinčiais tarptautinių gebėjimų. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre aktyviai vykdomi tarptautiniai projektai suteikia galimybę profesijos mokytojams ir mokiniams intensyviai dalyvauti mobilumo projektuose ir gilinti profesines žinias. Kiekvienais metais plečiasi ir tarptautinių partnerių ratas, kurio dėka – daugiau galimybių mokiniams ir mokytojams tobulėti, atlikti ilgalaikes praktikas, susipažinti su kitomis kultūromis ir tradicijomis.

Vasario 18 – 20 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro projektų vadybininkė Gabija Stanaitytė lankėsi Ispanijos sostinėje Madride, kur dalyvavo tarptautiniame seminare „Inclusion and Employability“. Jo metu vyko bendravimas su potencialiais partneriais aptariant ateities bendradarbiavimo galimybes ir perspektyvas Erasmus+ judumo ir strateginių partnerysčių projektuose.

Seminare, kuriame dalyvavo profesinių mokyklų atstovai iš Ispanijos, Nyderlandų, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Italijos bei Latvijos, buvo dalinamasi gerąja patirtimi įgyvendinant Erasmus+ mobilumo veiklas ir Tarptautiškumo strategiją. Aptartas ir mokinių su specialiaisiais poreikiais įsitraukimas į mobilumo veiklas.

„Buvo labai įdomu pažinti profesinio mokymo proceso įgyvendinimą ir organizavimą Ispanijoje. Vyko vizitai į Madride veikiančias profesines mokyklas. Ši patirtis padės geriau suprasti ir suderinti mokymosi turinį bendradarbiaujant su partneriais. Įvairių šalių atstovai pasidalijo gerąja patirtimi ir įgyvendinant veiklas, skatinančias mokinių bei asmenų su specialiaisiais poreikiais ar patiriančių socialinę atskirtį įsitraukimą į darbo rinką,“ – vizito įspūdžiais dalijasi G. Stanaitytė ir priduria, kad diskusijos ir darbas grupėse padėjo užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius.

 

 

Ši publikacija atspindi autoriaus, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą. Finansuota Erasmus+ lėšomis. 

Dalintis su draugais: