Suteikta „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija

Lapkričio 13 d. Vilniuje, MO muziejuje šventiniame „Kokybės konkurso“ renginyje buvo apdovanoti geriausi 2018 metų Švietimo mainų paramos fondo projektai bei įteiktos „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartijos. Didžiuojamės, kad tokią mobilumo chartiją už kokybiškai vykdytus tarptautinius projektus bei ilgalaikę tarptautiškumo strategiją gavo ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.

„Tai labai svarbus ir reikšmingas mūsų profesinio mokymo centro tarptautiškumo veiklos įvertinimas. Suteikta chartija lyg tarptautiškumo kokybės ženklas,“ – teigia Karaliaus Mindaugo PMC direktorė Nora Pileičikienė ir pažymi, kad chartija  ne tik  palengvins mokyklos tarptautiškumo strategijos įgyvendinimą, bet tuo pačiu iškels ir naujų uždavinių – išlaikyti mobilumų kokybę, toliau stiprinti tarptautinius ryšius.

Mobilumo chartija pripažįstamas organizacijos veiklos pajėgumas įgyvendinti aukštos kokybės mobilumo projektus ir įvertinamos bei remiamos jos pastangos pasiekti didesnio tarptautiškumo profesinio mokymo srityje per programą „Erasmus+“.

„Ši chartija leidžia teikti supaprastinta tvarka paraiškas pagal programos „Erasmus+“ bendruosius kvietimus teikti paraiškas. Tai privalumas, kuris leis mūsų Centrui didinti mobilumų intensyvumą. Tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek administracijos darbuotojai galės dažniau pasinaudoti galimybėmis dalyvauti mobilumo projektuose. Chartija suteikia pridėtinę vertę ir ieškant tarptautinių partnerių. Planuojame plėsti jų ratą ir didinti mobilumų skaičių į Vakarų ar Šiaurės Europą,“ – planais dalijasi Projektų ir marketingo skyriaus vadovas Andriejus Muntianas.

Anot A. Muntiano, didžiulis dėmesys išliks mobilumų kokybei. „Taikome atitinkamus instrumentus atrankų metu, kurie užtikrina mobilumų įgyvendinimo kokybę. Mes siekiame, kad tarptautinių praktikų metu Centro mokiniai įgytų vertingos, kokybiškos praktinės patirties, kas padidintų jų norą toliau tobulėti bei galimybes įsidarbinti. Siekiame, kad mokytojai taip pat tobulėtų, taptų atviresni pokyčiams, iš užsienio kolegų pasisemtų naujų idėjų ir įkvėpimo,“ – teigia A. Muntianas ir priduria, kad planuose ir ir tarptautinių mobilumų trukmės ilginimas. Jeigu šiuo metu dažniausiai mokiniai išvyksta 2 savaičių tarptautinei praktikai, tai planuojama ilginti laiką iki mėnesio ar kelių.

Programos „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo chartija, kuria Švietimo mainų paramos fondas suteikė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui galioja nuo 2018 m. iki 2020 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

 

 

Dalintis su draugais: