Masažuotojos džiaugiasi atradusios savo svajonių profesijas

Vis dažniau galime išgirsti, kaip amatą įgiję žmonės lengvai atranda vietą darbo rinkoje, kuria savo verslus, dirba mėgstamus darbus. Profesinį mokymą renkasi ir aukštųjų mokyklų absolventai, kurių sėkmės istorijos kaskart stebina ir verčia suklusti.

Kviečiame susipažinti su sėkmingai savo veiklą vykdančiomis masažuotojomis, kurios po ilgų ieškojimų, pasirinko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą tam, kad įgytų savo svajonių profesijas. Tai grožio ir SPA studijos Kaune vadovė Eglė Karalienė ir taškinio masažo specialistė, tradicinės kinų medicinos praktikė, Reiki meistrė Orinta Eitutavičienė.

Nuosavai grožio ir SPA sudijai „5 senses“ vadovaujanti E. Karalienė teigia, jog verslo pradžia nebuvo labai lengva, tačiau viską atperka laimingų klientų šypsenos. „Daugumą iš mūsų neigiamai veikia nuolatinis skubėjimas ir įtampa, o mūsų pojūčiams: regai, klausai, uoslei, skoniui ir lytėjimui – mes neskiriame pakankamai laiko bei dėmesio. Ši problema paskatino ieškoti sprendimo ir prisidėti prie žmonių fizinės ir emocinės gerovės kūrimo, atstatant gyvybines jėgas ir pojūčius,“ – pasakoja studijos vadovė.

Labiausiai Eglei patinka atlikti holistinę kūno terapiją su harmonizuojančiu veido masažu, kurią sudaro įvairių masažo technikų (tajų, shiatsu, švediška, klasikinė ir kt.) kompleksas, orientuotas į visų organizmo sistemų subalansavimą, žmogaus visumos atkūrimą ir savigydos jo organizme procesų paskatinimą. Be šios procedūros galima atrasti tikrą gausą kitų paslaugų – viso kūno, dalinių masažų, veido procedūrų, kūno SPA procedūrų ir SPA ritualų.

Anot Eglės, pasirinkimas tapti masažuotoja buvo seniai planuotas ir motyvuotas. „Svarbiausia išsikelti tikslus ir jų siekti. Profesinis mokymas nėra prastesnis už universitetinį. Tai paslaugų sritis, kuri visada bus reikalinga ir paklausi. Svarbiausia – mylėti žmones ir savo darbą,“- teigia Eglė.

Tuo tarpu Orinta Eitutavičienė gyvena Rytų filosofijos pasaulyje ir padeda žmonėms palengvinti jų fizinius bei dvasinius negalavimus. Gydomojo ir taškinio masažo specialistė, tradicinės kinų medicinos ir aromaterapijos praktikė, Reiki meistrė Orinta drąsiai eina savo pašaukimo keliu.

„Fizinės gerovės centre“ bei „Ąžuolyno medicinos klinikoje“ dirbanti masažuotoja pasakoja, kad šia profesija susidomėti paskatino vaikų ligos. „Labai sirgo mano vaikai ir pradėjau ieškoti galimybių, kaip jiems padėti. Taip aš atėjau į pirmuosius klasikinio masažo kursus. Ieškodama priežasčių, kodėl vaikai serga – atradau kinų mediciną,“ – pasakoja Orinta.

Pagrindinis masažuotojos tikslas yra ne tik padėti žmonėms palengvinti jų fizinius ir dvasinius negalavimus, pakoreguoti kūno formas, bet ir paskatinti žmones įsikausyti į save: pastebėti kūno siunčiamus signalus, atpažinti perdėtą proto kontrolę ir išgirsti užslėptus sielos troškimus. Pasak Orintos, tik gyvendamas harmonijoje su savo kūnu, protu ir siela žmogus gali išsaugoti sveikatą ir pajausti gyvenimo pilnatvę.

„Masažai ir Rytų terapijos – tai mano pašaukimas. Japonų gydymo menas REIKI ir tradicinė kinų medicina padėjo atpažinti man skirtą kelią,“ – su džiaugsmu pasakoja Orinta, kuri taip pat veda ir savimasažo paskaitas.

Abi masažuotojos lyg sutarusios tvirtina, kad keisti profesiją niekada nevėlu. Galbūt jų istorijos paskatins ar įkvėps kitus siekti savo svajonių, pasirinkti arba sugrįžti į profesinį mokymą.

Dalintis su draugais: