lt en

Renginių ir poilsio paslaugų organizatorius (Kaune ir Palangoje)

Priimame mokytis:

  • po 10 klasių (programos trukmė 2,5 metų), programos kodas P42101502;
  • po 12 klasių (programos trukmė 1 metai), programos kodas P43101503;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų (programos trukmė 1 metai), T43101503.

Galima mokytis Kaune ir Palangoje. Galimybė derinti darbą su mokslais. Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Būsimo darbo specifika

Įgiję renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus kvalifikaciją, galėsite dirbti renginių ir poilsio paslaugų, įrenginių eksploatavimo bei laisvalaikio ir renginių įrangos nuomos įmonėse,  taip pat užsiimti individualia veikla, organizuojant įvairius renginius ir poilsio paslaugas. 

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai:

„Renginių ir poilsio paslaugų planavimas“ – gebėsite parinkti klientų pageidavimus atitinkančias renginių ir poilsio paslaugas, sudaryti paslaugų ar jų rinkinių sąmatas ir sutartis su klientais ir paslaugų teikėjais.

„Renginių ir poilsio paslaugų organizavimas “ – gebėsite organizuoti laisvalaikio renginius bei renginių ir poilsio veiklas.

„Renginių ir poilsio paslaugų pardavimas“ – gebėsite analizuoti renginių ir poilsio paslaugų rinką, organizuoti renginių ir poilsio paslaugų pardavimą bei išmoksite pristatyti ir reklamuoti renginius bei paslaugas.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai:

„Šventinis interjerų apipavidalinimas“*– gebėsite apipavidalinti visuomeninės ir gyvenamosios paskirties interjerus teminėms, kalendorinėms šventėms.

„Rekreacijos paslaugų organizavimas“*–  išmoksite planuoti bei organizuoti rekreacijos paslaugų teikimą ir rengti rekreacijos programas.

* Moduliai „Šventinis interjerų apipavidalinimas“ ir „Rekreacijos paslaugų organizavimas“ skirti tik pirminėms mokymo programoms (P42101502 ir P43101503).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta įsisavinus (baigus) kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė  (testas) ir praktinė. Baigus visą modulinę programą vyksta įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų).

Visą renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Susidomėjote? Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje: https://lamabpo.lt/profesinis-mokymas/

Išsami informacija tel. +370 626 64580.

Dalintis su draugais: