Atsiliepimai

  .Norėčiau savo ir mokinių vardu padėkoti visiems centro darbuotojams už šiltą priėmimą, o ypač profesijos mokytojai Dalei Visockienei, atskleidusiai kosmetiko specialybės paslaptis, nepagailėjusiai laiko, patarimų, šiltai bendravusiai su mokiniais. Dėkojame studentėms. pademonstravusioms savo žinias praktiškai.Sėkmės visuose Jūsų darbuose. 

KTU Vaižganto progimnazijos mokytoja M.MIckevičienė

  Puiki mokykla. Visi labai geri ir su plačiomis šypsenomis.

Paulina, H32 gr. mokinė

  Atėjus į šį mokymo centrą mokytis gavau labai daug žinių, su kuriomis pasiekiau tikrai daugiau, nei tikėjausi. Siūlyčiau čia ateiti mokytis kiekvienam, nes šioje mokykloje dirba patys nuostabiausi mokytojai ir geriausi meistrai.

Evelina

  Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro grožio srities Kirpimo skyriuje radau tuos žmones, kurias galiu vadinti draugais. O žmogus, kaip raidė knygoje - tik pažinę raides išmokstame skaityti.

Andrius

  Atėjusi į šią mokyklą pagaliau galėjau atrasti save. Džiaugiuosi visais mokytojais ir klasiokais, į mokyklą einu su šypsena veide ir didžiausiu malonumu.

Asta

  Labai puiki bendruomenė, kuri padeda žmogui augti dvasiškai ir įgyti žinių profesinėje sritije. Ačiū už suteiktas galimybes.

Vismantas

  Man labai patinka čia mokytis, nes ne tik pamokos, bet ir daug kitokios veiklos. Dalyvaujam konkursuose, susiradau daug naujų pažįstamų. tikrai džiaugiuosi čia įstojusi ir visiems rekomenduoju.

Monika

  Čia suteikiamos visos galimybės į pasaulį žiūrėti plačiau.

Lietuvos anglų kalbos mokytojų
asociacijos LAKMA prezidentė, Letuvos edukologijos universiteto docentė dr. Eglė Petronienė​

  Vertinu aplinką ir pedagogų darbą, o, jei reiktų rašyti pažymį, tai būtų pats aukščiausias įvertinimas, nes rodos viskas suderinta, viskas veikia, o veiklos daug. Bendravau su keliais atsitiktiniais mokiniais, o jie tiesiog tryško motyvacija. Tikiu, kad ir mokytojams su tokiais mokiniais lengva ir smagu dirbti.

Lietuvos edukologijos universiteto
profesorė dr. Birutė Žygaitienė

  Puiki atmosfera ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Mes į šį centrą atvykstame ne pirmą kartą ir kaskart su kolegomis džiaugiamės svetingu priėmimu ir pozityviai nusiteikusiais žmonėmis aplinkui. Linkiu, kad ši teigiama energija niekad neišblėstų.

Technologijų mokytojas metodininkas
Alfonsas Maslauskas

  Visi atvykę į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą gali pamatyti tikrąjį profesinio mokymo veidą, nes tai viena moderniausių ir didžiausių tokio tipo ugdymo įstaigų. Visi apsilankę maloniai nustemba, o ir aš kaskart randu ką nors naujo už ką ačiū sakau visai šio centro bendruomenei.

LR Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius
dr. Saulius Zybartas

  Jūs be jokios abejonės verti Karaliaus Mindaugo vardo, nes visų pirma puoselėjate aiškias vertybes, kurios jums padeda siekti tikslų.

Seimo narė
Vincė Vaidevutė Margevičienė

  Kai kviečiame partnerius į susitikimus ar konferencijas, jie visad mielai atvyksta ir vadina mūsų Centrą tikrais inovacijų namais.

Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos prezidentė
Nijolė Deksnienė

  Šis Centras – visuomet yra idėjų smaigalyje ir visos gerosios idėjos išteka iš čia. Visad malonu bendradarbiauti ir čia sugrįžti.

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Profesinio rengimo skyriaus vadovė
Danguolė Šidlauskienė

  Mes čia labai gerai jaučiamės ir norime padėkoti Jūsų Centro bendruomenei už tokį šiltą priėmimą, bendravimą ir pagalbą.

Socialinių projektų vadovė iš Vokietijos
Christiane Radloff

  Smagu, kad suteikiamos galimybės savirealizacijai ir tobulėjimui. O tai svarbu jaunam žmogui siekiančiam tobulėti savo srityje.

Audronė Bartosevičiūtė
Paramedikė, II kursas